Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kúrenie


dhamrak

Recommended Posts

Čaute, mám problém :) nefunguje klíma-kúrenie, jednoducho nezapne ventilátor- vybral som a napojil priamo na baterku-fungoval, ale v kábli, ktorí sa napája do ventilátora nie je napätie

pozeral som poistky, ale neviem či správne, ktorá poistka je na ventilátor resp. kurenie ?

[upravil dne 21/3/13 21:56 od dhamrak]

[upravil dne 23/3/13 13:46 od dhamrak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže dančák, netuším, kde mám zmerať ten odpor chladiča

no a poistky čo su, su dobre, ale chybaju poistky v dierkach, kde je napätie a to ma trosku dostalo do uzkych :D

a dalsi fakt: dva kable(cerveny a cierny) ktore sa napajaju do ventilatora-- v tom ciernom nie je napatie a netusim, kam ten kabel vedie, neviete mi povedat, kde mam ten kabel hladat? (myslim jeho druhy koniec resp. kam smeruje) viem ze cerveny ide do poistnej skrinky pod volantom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.8 benzin je fakt specifikace auta jak noha, lepe by bylo napsat presny rok vyroby (u 406 je nekolik typu elektroinstalaci podle ruznych modelovych rocniku)

v pojistkach to nebude, pac pojistka pro ventilator je 40A v motorovem prostoru a to uz by musel byt zkrat jako prase, aby shorela

odesel regulator, zalezi ted, jaky typ elektroinstalace mas a zda se jedna o auto bez, s manualni ci s automatickou klimatizaci

[upravil dne 21/3/13 13:45 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tam je regulator strcenej v potrubi rozvodu vzduchu, ma to zeleny konektor, kdyz se to vytahne z toho potrubi, ma to na sobe hlinikovej chladic s zebry, na 90% to odeslo

cislo 10 na obrazku

pics%5CIK67H01A.gif

[upravil dne 21/3/13 14:15 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute, trošku blbá otázka, ale kde mám hľadať ten regulátor? :D v ktorej časti auta :D

edit: dobre, viem kde to je, lenze trosku mam problem: okolo ventilatora este idu dva kable(sivy a zeleny)- tie sa napajaju do cerveneho a cierneho-ten ide do toho rezistora a z neho ide do ventilatora

no a v tom zelenom kábli nie je napätie, pričom v sivom je

[upravil dne 22/3/13 15:45 od dhamrak]

[upravil dne 22/3/13 15:52 od dhamrak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zelenej je kostra, tam tezko neco nameris :)

regulator je strcenej v tom rozvodu vzduchu, jak uz jsem psal, mezi ventilatorem a tou krabici s vyparnikem a radiatorem pod palubkou

jinej regulator uz jsi zkousel, ze chces hledat zavadu jinde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...