Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 406- horní uložení tlumičů


m.sigr

Recommended Posts

Ahoj , dnes mi dorazila zásilka horního uložení tlumičů i s ložiskama SKF jako komplet sada. Objednáno v MJ auto. Na horním uložení však není ani známka o nápisu SKF:myslim, na ložiskách nápis SKF v poho. Otázka zní: je horní uložení origo SKF nebo je to neorigo? Chci mít jasno než to tam namontuju. Jaké máte zkušenosti s obchodem MJ Auto?? Díky za názor. Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem s nima měl docela dobré zkušenosti, ale kupoval jsem tam jen blbosti typu filtry a tak.

No ale cca dva roky zpět mně na Feldu nejdřív dodali jiný vzduchový filtr (na BMM místo MPI, byť jsem to několikrát zdůraznil), pak klakson s nepasujícím konektorem a ještě něco, co už si nepamatuju. Suma sumárum ze tří posledních objednávek dodali 3x špatně a to na snad notoricky nejznámější auto u nás :bojim Od té doby jsem tam nic nekupoval, ale spíš pro to, že jsem nic nepotřeboval, zas domluvit se s nima dalo a vždycky to vzali zpět bez problémů. S kvalitou dílů jako takovou jsem nikdy problém neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop ... v SNR, SKF, DAYCO, INA ..... může být uvnitř prakticky cokoli .... :) dokonce občas jsou uvnitř i originály s vybroušeným označením ..... Ale není to nic divného, hlavně je úplně jedno co z těch velkých výrobců koupíš, protože kvalita je shodná a stejně nevíš co je uvnitř krabičky, tak má smysl spíš kupovat podle ceny .... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...