Jump to content

P 406- horní uložení tlumičů

m.sigr
 Share

Recommended Posts

Ahoj , dnes mi dorazila zásilka horního uložení tlumičů i s ložiskama SKF jako komplet sada. Objednáno v MJ auto. Na horním uložení však není ani známka o nápisu SKF:myslim, na ložiskách nápis SKF v poho. Otázka zní: je horní uložení origo SKF nebo je to neorigo? Chci mít jasno než to tam namontuju. Jaké máte zkušenosti s obchodem MJ Auto?? Díky za názor. Martin

Já jsem s nima měl docela dobré zkušenosti, ale kupoval jsem tam jen blbosti typu filtry a tak.

No ale cca dva roky zpět mně na Feldu nejdřív dodali jiný vzduchový filtr (na BMM místo MPI, byť jsem to několikrát zdůraznil), pak klakson s nepasujícím konektorem a ještě něco, co už si nepamatuju. Suma sumárum ze tří posledních objednávek dodali 3x špatně a to na snad notoricky nejznámější auto u nás :bojim Od té doby jsem tam nic nekupoval, ale spíš pro to, že jsem nic nepotřeboval, zas domluvit se s nima dalo a vždycky to vzali zpět bez problémů. S kvalitou dílů jako takovou jsem nikdy problém neměl.

Jop ... v SNR, SKF, DAYCO, INA ..... může být uvnitř prakticky cokoli .... :) dokonce občas jsou uvnitř i originály s vybroušeným označením ..... Ale není to nic divného, hlavně je úplně jedno co z těch velkých výrobců koupíš, protože kvalita je shodná a stejně nevíš co je uvnitř krabičky, tak má smysl spíš kupovat podle ceny .... :papa