Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Coupé Ultima Edizione n°1438


Feedo

Recommended Posts

taky bych dozadu ty napisy nedaval, ja je tam nemam, nejdriv jsem si myslel ze to mam nejak osizeny, pac je to taky po celolaku (sice takovy poloprasacky, ale co, je to nove striknuty, proc asi? ze :D), ale ke konci se delaly modely, kde to nedavali. ty bocni napisy lepit? nemely by tam byt otvory pro naklapnuti? jinak nevim jak ty, ale ja s tim novym neposkrabanym lakem ted parkuju na parkovisti vzdycky co nejvic bokem ostatnich aut, a furt cucim, kdy tam bude nejaky prvni skrabanec, je samozrejmy, ze to cistim rucne s houbou a samponem :), ta stribrna se na slunku leskne, ze se na to ani divat neda jak to šajní :D

po napisech se kdyztak mrkni na ebay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, chci mít kupéčko co nejvíc v původní stavu, ale na ten \"holej\" zadek :D si možná zvyknu. Nebo časem tam nápis dodělám. Monogramy mají sice kolíky, ale jsou jen poziční, drží to tam na takový adhezivní gumě. Na ebay jsem našel nové za dvou třetinovou cenu, ale i tak je to dost. Nějak tam přidělám ty starý.

Já většinou parkuju v garáži, takže tam mám klid. Ta černá metla, to je peklo, je na ní vidět každá mikročástice, mikroškrábanec :D

Nevíte někdo prosím jaký tam patří příchytky tapecírunku v kufru (v podlaze koberce). Respektive jakej je jejich kód v Autokelly? Jo a ještě bych potřeboval takovou gumovou průchodku (fotka na druhé stránce, v červeným kolečku). Jaksi mi ji tam zapoměli vrátit :bacha

Odpo nahodím fotky opravenýho poškrábanýho tapecu u dvěří. Výsledek je skvělej.:aut

[upravil dne 22/5/14 10:30 od Feedo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Po měsíci v Indonesii opět doma, opět ve svém kupéčku. Řízení tam má úplně jiný rozměr :D

Co nového? Už nějakou dobu testuju tohle http://www.mygadgetsandgifts.co.uk/product_icedevice.php

Pro ty, kteří potřebují sem tam handsfee a nechtějí nic rozebírat dobrá volba. Pár plusů: v podstatě nulová montáž, signál nic neruší (jezdím po Praze), hovor je jak na straně volajícího tak volaného poměrně kvalitní a dobře slyšitelný, pěknej design, možnost připojení paměťové karty, reprodukce mp3 je slušná, RDS a hlavně u číňana to stálo pár peněz. Pár mínusů: v noci displej trochu nepříjemně oslňuje a můj iPhone nedokáže dobíjet.

Celkově jsem ale hodně spokojenej.

ice.JPG

[upravil dne 29/7/14 18:01 od Feedo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...