Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Renovace Laku


lud3k

Recommended Posts

Zdravim. Mam dotaz chtel bych na jaro dat memu peugeotovi lesk. Napadlo me renovace laku dival jsem se na ruzne fotografie a vipada to opravdu dobre:-o mate nekdo zkusenosti s renovaci? Mam drobne skrabance prej se daji timto zpusobem i zahladit. Jenze mam problem. Musim nalakovat naraznik a nevim zda po renovaci? nebo pred aby lakyrnik trefil odctin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je otázka priorit, aby to opravdu dobře vypadalo taa potřebuješ leštičku, ale né tu volantovou za 300,- musí být tahle úhlová. Když k tomu připočítáš kotouče, pasty... tak je to celkem pálka. A to já používám levnější přípravky. Jinými slovy pokud nemáš kolem několik aut o která se staráš tak se to asi moc nevyplatí. Poptej se v okolí za kolik tuhle službo někdo dělá.

U metalízy toho moc neodstraníš, krycí laky jsou tenké takže jen lehké škrábance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo ptal jsem sem se tak v Brne je dost firem ktere tohle provadeji a ceny se pohybuji okolo cca 3000 az po 5000 treba.

myslim si ze to autu jen a jen prospjeje. Jelikoz co jsem se dival tak co vsechno se s laku da tim to odctranit tak sam sem tomu ani neveril.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počítám, že když se mi nebude chtít shánět leštička, tak flexa postačí. nebo počítám špatně?

Už vidím jak si na flexe šteluješ otáčky dle potřeby.

Prvotní investice úhlové leštičky nějaké kotouče,pasty,politury atd.

je kolem 3000,- tisíc což není až taková pálka nehledě nato,že můžeš přeleštit několik aut a nebo své několikrát nemluvě o přelešťování.

Leštička se dá i použít i na jiné věci ne jenom na leštění laku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...