Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renovace Laku


lud3k

Recommended Posts

Pokud se nedotkneš částí které se budou opravovat tak OK. Pokud ale auto třeba proženeš myčkou s voskem nebo to budeš leštit a bude ti lítat vosk všude možně tak bude mít lakýra problém s odmaštěním. Obzvlášť vypečené jsou leštěnky s teflonem nebo silikonem... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze to spis necham az na konec a firme ktera me to bude delat tu renovaci tak oznamim at nezasahuji do narazniku jelikoz ten je nove nalakovan a ten renovaci vlastne nepotrebuje.

Mam na zadnim kufru pod oknem pruhledne puchyrky jako kdyby vzduch pod bezbarvim lakem:( to tou renovaci asi nezmizne ze? To se bude muset nalakovat asi ze? Protoze kdyz jsem se ptal tak me rikali ze auto zbavijou vlastne nejake vrstvi laku nbeo co a tim padem zmiznou vselijake nedostatky a vady. Tak me tak napadlo zda by to mohli odctranit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O renovaci laku se u Metalízy moc nedá mluvit - není co odlešťovat, vrstva je tenká. Navíc pokud máš nějaké puchýřky tak hrozí že v místech hrbolků odleští hodně laku a to do budoucna dopadne asi špatně. Vynechat ty nové díly je nesmysl - dávají vosk... to by se každý díl jinak lesknul.

Jediný rozumný postup je před lakováním nedělat nic, po lakování nechat nové díly vyzrát (alespoň měsíc, raději více ) a pak udělat celý auto.

Ty puchýčky jsou buď důsledek špatného postupu při minulé opravě laku a nebo koroze pod lakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude asi nejrozumejsi.... Nechat nalakovat dili co potrebuju a pak to nechat rozlestit cele auto..

nooo jsou to male jako kdyby pupinky a to ted v zime prave zacalo:-o kdyz jsem zkousel tak se to dalo jako kdyby tlacit dal...jako kdyby bud vzduch nebo voda.

Jsem opravdu zvedav:D jak dopadne ta moje renovace:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...
noo ptal jsem sem se tak v Brne je dost firem ktere tohle provadeji a ceny se pohybuji okolo cca 3000 az po 5000 treba.

myslim si ze to autu jen a jen prospjeje. Jelikoz co jsem se dival tak co vsechno se s laku da tim to odctranit tak sam sem tomu ani neveril.

Já jezdím do Šumperka, a tam je firma - komplet 2000,- včetně vyčištění interiéru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...