Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozpojene hadicky? 307 SW


CoxTral

Recommended Posts

zdravim, potreboval bych radu, o vikendu jsem mrknul pod auto, jelikoz se mi zdalo ze neco kape (byl to rampouch :) nicmene jsem objevil dve hadicky ktere nejsou nikam zapojeny poradi mi nekdo co by to mohlo byt. jestli je to spravne neco se neco porouchalo. Diky za rady

p1010015wg.jpg

p1010018qh.jpg

[Edited on 19/3/13 21:15 by CoxTral]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych pravdu rekl tak ani ne, myslel jsem ze podle barev by to tu nekdo mohl poznat, do sebe zapojit nejdou i kdyz jsou od sebe ve vzdalenosti kdy by zapojit sli, necmene kazda ma jiny prumer,

to koblih69: takze myslis ze je to v pohode a takto je to spravne? treti jsem nenasel, ale treba tam nekde je, cili je to k odvodu nejakych kapalin? nebo maji byt nekam zapojeny?

[Edited on 19/3/13 21:23 by CoxTral]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vsem, a pokud uz nikdo nic tak treba lock a zase nekdy priste. Jo mozna jeste jedna vec, obcas problikne STOP a takova ta cervena kontrolka nadobka + kohoutek, pry ze chybi chladici kapalina, nicmene podle vseho je to v takovem v te bile nadobce, ale ta se mi zda z poloviny naplnena, nesetkal se nekdo s timto problemem. Omlouvam se za tyhle dotazy, ale driv nez navstivim servis a utratim nekrestanske prachy radsi se ptam, posledni rok nas to auto stoji vic nez ma realnou cenu,

Peugeot 307 SW, diesel 2.0 66kW, rok 2004 najeto 210k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...