Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

teplota kol


jansali

Recommended Posts

Zdravím všechny Peugeo?áky a chtěl bych se zeptat na teplotu předních kol. Mám P-405 a po ujetí asi 100km jsem si sáhnul na disky předních kol a zdály se mě docela dost teplé. Hlavně byly dost teplé šrouby kol a levé kolo víc a pravé méně. Je to normální že se ty kola hřejí a nebo to dělá třeba dotažené ložisko. Mám s tím jet na dovolenou a tak bych prosil nějakou radu. Díky Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hsali

Zdravím všechny Peugeo?áky a chtěl bych se zeptat na teplotu předních kol. Mám P-405 a po ujetí asi 100km jsem si sáhnul na disky předních kol a zdály se mě docela dost teplé. Hlavně byly dost teplé šrouby kol a levé kolo víc a pravé méně. Je to normální že se ty kola hřejí a nebo to dělá třeba dotažené ložisko. Mám s tím jet na dovolenou a tak bych prosil nějakou radu. Díky Honza.

co brzdy, nedrhnou trochu? muzes zkusit zvednout auto a otocit kolem, melo by jit lehce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

to samé jsem řešil před měsícem - říkal jsem si, proč se auto tak těžce na křižovatce rozjíždí:)...v servisu mi řekli, že se po zabrždění špatně vracejí destičky od kotoučů...příčina byla v zanesených \"prasátkách\" nebo jak se tomu říká...stačilo je vyčistit a bylo to OK:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...