Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HDI start - nevim si rady - vyřešeno


podolak2

Recommended Posts

ahoj, už 3 měsice mě trapy špatny start na 1.4 HDi... Začlo to tím že auto jednoho dne zdechlo za jizdy napsalo se antipollution fault a od te doby je tam něco špatně... Už 3 měsice s tim bojuju.. Auto naskočí ale toči strašně dlouho...nikdy to nedělalo ted to děla za jakehokoliv počasi...

Vyměnil jsem balonek, přetěsnil nějaky spoje hadiček, vyměnil palivovy filtr, žhavici rele... a stejně furt nic... nakonec ještě všechny žhaviče,, nechal zkontrolovat vstřiky a vše je ok...

ale starty jsou furt špatny proč ???

ještě mě napadlo jestli neni u nadrže nějaky čerpadylko ktery třeba odešlo a motor si tak tahne sam a dlouho mu to trva ??? nevim fakt nevim poraďtě prosim.. už mi dochazi napady :D (brečící smajlik)

[Edited on 18/4/13 19:33 by podolak2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže ono to startovalo před tim normalně a mam 2 206tky takže proti te druhe točim a točim než naskoči... prostě dyl no.. dřive startovala super, i v mrazech když stala venku jenom to dyl nažhavilo a pak \"drn\" hned ... děla to od te doby co pišu o tom problemu ... zitra dam foto jestli to je spravně vedle balonku jak se vraci nafta zpět do nadrže tak u toho balonku na takovym tym nejvišim bodě se tio vždy zavzdušní... nafta odplave do nadrže a ... nodam foto je to těžky popsat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

tak jsem se nasral !!!!!!!!! koupil jsem nove palivove hadice vyjebal s tama všecko a dal tam nové.... a uspěch :) jsem štastny :) povedlo se, žadne přiasavani vzduchu a krasny start :):super:super:super:super:super:super ( a přisavala někde přivodní hadice ... měnil jsem postupně :D ale začal jsem od te zpětné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

tak jsem se nasral !!!!!! koupil jsem nove palivove hadice vyjebal s tama všecko a dal tam nové.... a uspěch :) jsem štastny :) povedlo se, žadne přiasavani vzduchu a krasny start :):super:super:super:super:super:super ( a přisavala někde přivodní hadice ... měnil jsem postupně :D ale začal jsem od te zpětné :D

Ahoj,kolik jsi dal za ty hadice?Také musím občas pumpovat jak blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...