Jump to content

HDI start - nevim si rady - vyřešeno

podolak2
 Share

Recommended Posts

ahoj, už 3 měsice mě trapy špatny start na 1.4 HDi... Začlo to tím že auto jednoho dne zdechlo za jizdy napsalo se antipollution fault a od te doby je tam něco špatně... Už 3 měsice s tim bojuju.. Auto naskočí ale toči strašně dlouho...nikdy to nedělalo ted to děla za jakehokoliv počasi...

Vyměnil jsem balonek, přetěsnil nějaky spoje hadiček, vyměnil palivovy filtr, žhavici rele... a stejně furt nic... nakonec ještě všechny žhaviče,, nechal zkontrolovat vstřiky a vše je ok...

ale starty jsou furt špatny proč ???

ještě mě napadlo jestli neni u nadrže nějaky čerpadylko ktery třeba odešlo a motor si tak tahne sam a dlouho mu to trva ??? nevim fakt nevim poraďtě prosim.. už mi dochazi napady :D (brečící smajlik)

[Edited on 18/4/13 19:33 by podolak2]

jenže ono to startovalo před tim normalně a mam 2 206tky takže proti te druhe točim a točim než naskoči... prostě dyl no.. dřive startovala super, i v mrazech když stala venku jenom to dyl nažhavilo a pak \"drn\" hned ... děla to od te doby co pišu o tom problemu ... zitra dam foto jestli to je spravně vedle balonku jak se vraci nafta zpět do nadrže tak u toho balonku na takovym tym nejvišim bodě se tio vždy zavzdušní... nafta odplave do nadrže a ... nodam foto je to těžky popsat..

tak přidavam foto se znazorněním co se stane když zdechnu motor a za 2 minuty je tam vzduch.... nevim jestli to je spravně nebo ne ... protože puvodně tam byly černe nepruhledne hadičky :D ... díky za odpovědi a rady

post-33739-14109630192671_thumb.jpg

Tak zrovna tyto kovové stahovací pásky bych nehanil. jenom je zkrátka potřeba dodržet jejich správný průměr aby to nebylo tak jak píšou kolegové, že to nějakou škvírkou přisává vzduch. Spona musí celou hadici kolem dokola obepínat. :(

• 4 weeks later...

tak jsem se nasral !!!!!!!!! koupil jsem nove palivove hadice vyjebal s tama všecko a dal tam nové.... a uspěch :) jsem štastny :) povedlo se, žadne přiasavani vzduchu a krasny start :):super:super:super:super:super:super ( a přisavala někde přivodní hadice ... měnil jsem postupně :D ale začal jsem od te zpětné :D

• 1 year later...

tak jsem se nasral !!!!!! koupil jsem nove palivove hadice vyjebal s tama všecko a dal tam nové.... a uspěch :) jsem štastny :) povedlo se, žadne přiasavani vzduchu a krasny start :):super:super:super:super:super:super ( a přisavala někde přivodní hadice ... měnil jsem postupně :D ale začal jsem od te zpětné :D

Ahoj,kolik jsi dal za ty hadice?Také musím občas pumpovat jak blázen.

• 3 weeks later...