Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Služební zkouška


Krt€K

Recommended Posts

ajaj,

ja bych na toho passata vylepil tu samolepku, co mam ja, streetracing je Prima...

vcera ve 3:00 na omv na jizni spojce na ni cumeli polishi a mely blby kecy, ze takovy zavodniky maj radi a vychutnavaji si je, tak jsem jim rekl, ze to chapu, aspon ze to nemuzou delat tak casto, kdyz vidim ty jejich oktavky.....

nicmene v nemecku o par hodin dal pokuta 70 Eur za 130 km/h na dalnici s platakem a na nem super kara a nemeli jsme na to ridicske opravneni a vlek byl takhle lehce prelozen :D

Jenze to byl pan policajt, neco jako ten fousatej z kobry11. Fakt super chlap a vybornej pristup, ne jako ty hovada na benzince.....

jeste ze jsem v nemecku byl jako spolujezdec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najdou, vsude, to se proste stava :D

spis si rikam, ze me tam oslovily dve posadky, cili 4 osoby, kteri tam maji spicha jako taxikari (a ne poprve na teto pumpe) a ten policajt na dalnici byl sam, a rozhodne efektivnejsi. Nerikam, ze nikdo nema narok na pauzu, ale je to smutny...... ale deje se to vsude :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó PHA, to je už skoro deset let co jsem pochůzkařil na \"trojce\" Bohnice, byl jsem tam jediný s bílým opaskem na čerňácích (náborovanej pro DI) a při zákrocích ti blbci z hlídkové odkazovali stěžovatele na mě, že prj jsem VDéčko :D... Tak blahopřeju kolego...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pripraveny vyjet je fajn, ale i v ochrankach je zakazano se bavit s kolegy, na to maji vysilacky. Proste me stve, kdyz tohle vidim (z obchodnich center mam i jine zabery), jak si davaji kafco a maj blby kecy. Tak bud davam kafe a mam pauzu, nebo jsem v uradu a mam blbe kecy.... Na jednu stranu to chapu, na druhou stranu vidim tu realitu dnes a denne na silnicich, ciz polish passat cekajici mezi bolkou a jicinem, ktery ceka na rychle jedouciho ridice do kopce (kteryho nasledne sejme) misto toho aby stal trosku jinde a pockal si na ridice porusujici dvojitou plnou.......

Krtku, nic proti tobe, klido ani nereaguj, jen jsem se vypsal :D

Vsichni kdo se snazi byt prospesni spolecnosti a jdou po tech, kteri si to zaslouzi, maji u me respekt, ale nesnasim buzeraci.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jsem te nepotkal ve sluzbe (zaplatpanbuh), ani v civilu (coz me mrzi), ale verim, ze budes v pohode. Vis ja mam rad jednani, kdy vim, ze jsem neco udelal, blbe se nevymlouvam, nemachruju a druha strana se chova stejne ac je v pravu a muze, a taky neco prehledne. Opravdu muzu rict, ze ja vetsinou mam super zazitky s policisty od foceni se na moji motce (zas takovy slagr to neni), nebo vyreseni prestupku domluvou, nebo pokutou rozumnou :)

ale takovy machrovani mi prijde z obou stran .... jinde. Nektery ty namachrovany pristizene blbecky bych nejradsi sejmul a proto nemohu byt u PČR :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si přijdu jak paní Columbová...všichni ví, že existuje, ale nikdo jí ještě neviděl :-D A nebo slovy klasika: \"Vy mě neznáte, ale až mě poznáte...!\" :-D Jinak jestli jsem dobře počítal, tak policistů je zde 5? A v pohodě jsem, dokud mě něco nenasere :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...