Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chrastění


Zvonař

Recommended Posts

Ahojky mám problémek . U mojí 806 2,0 turbo benzin se po ohřátí motoru při prudké sešlápnutí plynového pedálu ozývá jakoby chrastění ventilů. Znám toto ze škodovek . Nejsem si jist zda tento motor má hydroštosy , a jestli tímto pádem se nemá štelovat ventilová vůle. Dle mne hydroštosy má , ale nejsem si jist.

Dík;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zvonař

Ahojky mám problémek . U mojí 806 2,0 turbo benzin se po ohřátí motoru při prudké sešlápnutí plynového pedálu ozývá jakoby chrastění ventilů. Znám toto ze škodovek . Nejsem si jist zda tento motor má hydroštosy , a jestli tímto pádem se nemá štelovat ventilová vůle. Dle mne hydroštosy má , ale nejsem si jist.

Dík;);)

Můžeš to nějak nahrát a publikovat? Dá se to dost blbě představit. Já (2.0 atm) mám při okotlení taky drsnější zvuk, na srazu jsme poslouchali 2.0 co má AKCZ, tomu je tam zase slyšet takovej suchej třecí zvuk ocele po oceli ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus benzin s větším oktanovým číslem , to co slyšíš u Škodovky nejsou ventily , ale klepou písty lemplům , kteří jsou líní přeřadit . Ventily jsou při kompresi uzavřeny a a spalovaný benzin může detonačně hořet , což vyvolává ony cvrlikavé zvuky , dokud nezareaguje elektronika a nenastaví patřičné parametry spalování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...