Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reklamace a nárok na cestovné


Francouz_407

Recommended Posts

Tak to by mohlo jit reklamovat i v jine pobocce kde prodavaji boty, ne?

Co se tyka posty, to uz tu padlo.

Ano, to je možné - reklamovat v jiné provozovně je v pořádku.

A i když by byla určena určitá konkrétní adresa, na které je kupující povinen výrobek reklamovat je vždy možné reklamovat i v prodejně byť se tomu snaží někdy vyhnout (typicky třeba u elektro). Já reklamuju vždy jen tam kde jsem nakoupil - nezajímá mě že je někde nějaký \"centrální\" servis. Je to čistě z důvodů opakované reklamace a následného vrácení peněz nebo vrácení peněz při nedodržení lhůty. Ta se totiž pak stejně řeší tam kde bylo nakoupeno.

Vycházková obuv ( nebo ještě hůř, vysoce módní obuv ) je pro mě něco co odmítám akceptovat. Pokud na mě někdo tenhle podvod zkouší tak odcházím. Tohle nepodporuju.

[upravil dne 19/3/13 16:38 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdopadne se musi prokazat vada vyrobku a v tescu maji urcute ve vsech botach listecek ze je to vychazkova obuv ktera neni urcena do vlhka a narocnych podminek.

No musí to být napsáno na účtu, že se jedná o vycházkovou obuv. Pokud to tam není tak sorry. Proto se bráním tam psát že do nich teče, prostě se odlupují a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor na to, oni tě s tím musí prokazatelně seznámit před prodejem. Tedy před zaplacením. Pokud by to jen tak přiložili s návodem je to špatně. Typicky mají vytištěný návody, balí krabici a než jí zavřou vytáhnou návod zaškrtnou tam, řeknou ti nahlas, že je to ten a ten typ obuvi a vloží to do krabice. Tak by to mělo být (třeba Deichman to dělá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak tohle muze byt napsano v navodu a ustne se nemusi nic vysvetlovat to delaji tam kde maji univerzalni navody kde jsou napsany uplne vsechny materialy. Pokud bude na navodu napsano boty XX model YYY material... udrzujte. Tak je muze koupit klidne ve vydejnim automatu nebo pres internet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, to je naprosto zásadní vlastnost, která omezuje běžné použití. Samozřejmě je možný vyvěsit na prodejně velkou ceduli a výrazně označit každý pár bot, ale musí to být před prodejem. Stejně tak tě musí upozornit na další omezení záruky, nebo použití - třeba \"hodinky jsou vodotěsné do 10m\" nebo \" baterie má záruku jen 6 měsíců a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...