Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VOLBY 2013-volby do Vedení Peugeot klubu 2013-2015


Pe.Tr

Recommended Posts

Bigbadjohn: Něco jiného je názor jednotlivce a názor vedení. Vedení musí reflektovat většinový názor svých voličů, teda aspon by mělo :D Tajná volba je podle mě naprosto v pořádku.

jj přesně tak, vedení bylo zvoleno a má právo rozhodovat podle svého dobrého svědomí. Proto bylo zvoleno. Jinak nemá cenu vedení volit.

Pe.Tr určitě dobře ví proč to dělá. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby měla zabránit byť jen jednomu případnému konfliktu, tak za to ta tajná volba stojí.

Každý volič si bude moci svou volbu zkontrolovat. Tedy, že se do \"systému\" zapsaly jeho hlasy tak, jak požadoval.

Navíc přece nikdo nikomu nebrání v tom, aby se pak pochlubil, koho volil. Když bude mít tu potřebu a pocit, že to někoho zajímá, tak ať to pak někam napíše :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že MJSytic to napsal nejlíp. Každej si může zkontrolovat, jak sám hlasoval a co je mu po tom, jak hlasovali ostatní... já souhlasím s tajnou volbou, probíhá snad ve všech druzích voleb ve veřejném životě a má to svůj účel a je dobře, že i vedení se s tím ztotožňuje, i když jen na základě názoru většiny členů klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Marceli, vsimnul sis kolik lidi se ptalo s tim, ze by tam sli? :) Osobne pokud by o ucast clenu nebyl zajem, taky bych neobjednaval koncertni halu aby se tam nakonec seslo 5 lidi :)

edit: S tim prudim vojtisku, protoze me to zajimalo a kdybych vedel, ze to je v nedeli, tak se logicky ani neptam, protoze tu informaci uz mit budu :D premyslej synu venkova :D

[upravil dne 10.7.2013 23:21 od švejk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu působí cizí element na schůzi vedení klubu velice rušivě, kór jedná-li se o ustavující schůzi, kdy se valná většina ze zvolených bude teprve seznamovat s tím do čeho to duši dali. Nejsa ve vedení nikdy bych na podobnou schůzi nelezl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marceli - ustavující schůze vedení není ani mejdlo ani sraz ale jak z názvu vypovídá setkání vedení za účelem dohodnout se na příští podobě vedení, jeho záměrech, prioritách apod. Je celkem časté, že i když lidem jde o stejnou věc a jsou pro ni zapálení, je těžké najít nějaký koncenzus - a v tom případě, možná mně sežereš (ale já si už zvykl) je lépe jednat za zavřenými dveřmi bez přihlížení a komentářů osob ve věci samé se neúčastnících.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...