Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VOLBY 2013-volby do Vedení Peugeot klubu 2013-2015


Pe.Tr

Recommended Posts

Souhlasím s ebou. Je to na nás na členech P-C, aby jsme se zjednotili a postavili se vedení, které ve svém zralém jádru nastavilo cestu.

Nevím, kdo jiný by tam měl být!!! Pe.tr je ikona P-C a práce Přemy je 100%. Kurt byl velmi dobrý, co se týká IT + pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám pár osobních \"tipů\" koho bych tam rád viděl ale je jasné, že případné (doufám,že bude !!) nové vedení se nevyhne srovnávání se starým. Takhle to ale je přece vždy a je to úplně normální. Každopádně mohu \"na plné koule\" říct za sebe že tady není nikdo, kdo by mi vysloveně byl trnem v oku, takže jsem de facto schopen podpořit kohokoliv, kdo najde dost \"odvahy\" poslat kandidátku :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že vždycky každej ví kdo by byl dobrej, ale nikdo sám nehne ani prstem. Já aspoň něco dělám když už nechci do vedení. Tak mě prosim z toho výčtu vynech, díky

[upravil dne 22/3/13 22:31 od Radek Hurvajz]

tak promiň jestli se tě to nějak dotklo....

Jako víc mi vadí že každej ukaže na toho či onoho jak by byl dobrej ve vedení, ještě mu ukaže jak by to měl dělat, ale nikdo neřekne JÁ bych byl ve vedení a dělal bych to takhle, to mi vadí, každej zaleze do ulity a ukazuje na druhý. a sám se asi bojí či co. Forum plný inženýrů, bakalářů, vysokoškoláků a buhví jestli i doktorů atd a nikdo není schopnej říct ja to umím a udělám to takhle. Jen ukazat, hele tamten by to asi uměl.:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku nerozciluj se vzdyt tohle je normalni (bohuzel) i v te jiz zminovane politice :) Prece nekdo je u koryta a ostatni vsichni jen v hospode nad skopkem pi*uji jak by to umeli lip :D

A jestli to neni tajne - proc Tobe se nechce do vedeni ? :) Pracovni vytizenost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku nerozciluj se vzdyt tohle je normalni (bohuzel) i v te jiz zminovane politice :) Prece nekdo je u koryta a ostatni vsichni jen v hospode nad skopkem pi*uji jak by to umeli lip :D

A jestli to neni tajne - proc Tobe se nechce do vedeni ? :) Pracovni vytizenost ?

No nemam na to nervy, a pak ani to není nic po mou hlavu. Lepši takhle nezavislej

Jinak pokud by tu někdo říkal že on by to uměl líp tak to beru, to je jak říkáš normální, ale tady je to tak že všichni ukazují na jinýho že ten by to dělal líp, to mi přijde tak trochu nenormální

[upravil dne 23/3/13 12:56 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stoprocentní souhlas s OK406. Současné vedení klubu nasadilo laťku vysoko a bylo by škoda aby to upadlo. Ovšem musím uznat že to co se v poslední době probíralo na fóru bylo značně znechucující a demotivující. Nedovedu si ale představit klub bez předsedy Pe.Tra, Přemy a ostatních. Kluci, ještě jednou to přehodnoťte:myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně ,že by bylo nejlepší původní vedení,i když v některých věcech s ním nesouhlasím....

ale pokud řekli,že už nebudou kandidovat bude se v naších řadách někdo najít ne jen tady plkat...

možná jsou znechuceni,že si jich lide nevažili a hadali se s nimi,tak nemají ani chuť už pro klub něco dělat a vygradovalo to neprodloužením členství...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charlie 1 : osobne nejak moc nechapu to \"gesto\" neprodlouzeni clenstvi. O tech 3 stovkach to 100% neni je to o postoji ci presvedceni - to uz to ale musi byt hodne spatne, jelikoz muj nazor je takovy, ze tohle je to nejmensi, co clovek muze udelat. Byt radnym clenem. Proto jsem jim uz od 1. mesice, co se tady pohybuji (03/2010) a nemam nejmensi umysl v tom nepokracovat. Z neceho klub zit musi. A to vedeni se jiste take vyresi - zustavam optimistou ! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci (a děvčata), moc to prožíváte ;) A říkám to už nějakou dobu. P-C je volnočasová aktivita, z technického hlediska založená na jednom fóru, e-shopu a několika málo výhodách u partnerů (jako třeba Auto Kelly), bez kterých by asi nikdo neumřel...

Rozumím stávajícímu vedení, že se jim v tom pokračovat nechce. Každý člověk, který vede nějakou takovouto aktivitu po čase \"vyhoří\" a prostě ho to přestane bavit. No a buď se najde někdo nový, pak bude P-C klub pokračovat včetně organizování srazů, sponzorů atd., nebo se z P-C stane jenom fórum, které upřímně řečeno může běžet prakticky leckde a nebo třeba fejzbůková stránka, na které zůstanou jenom skalní příznivci a budou nadále udržovat sociální vztahy. Ono o těch to totiž je. I kdyby P-C úplně skončil, stejně se můžete domluvit a potkat se někde v hospodě, stejně se můžete dál vídat atd...

Prostě buď se najde alespoň někdo, komu na tom opravdu záleží, aby do toho vložil vlastní čas, někdy i vlastní prostředky a vlastní nervy .. nebo nenajde, ale pak tu teda všichni brečíte trošku pokrytecky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nevíte co takové vedení klubu obnáší klidně se ptejte , odpovím na cokoliv. Jde mi oto získat nové tváře pro vedeni klubu , tzv mladou krev :D

...

Pokud tu někdo o kandidování uvažuje, asi by měl vědět co obnáší takové vedení klubu.

Co se musí, co se má, aby se ten uvažující mohl zamyslet, zda na takové činnosti stačí nebo ne.

Tak napiš, co vše to obnáší. :cool:

A můžeš to naznačit i časově a finančně, když se tu někdo hájí tím, že nemá čas/peníze.

Taktéž by bylo fajn napsat, co kdo dělal a jak to bylo náročné (rozdělení činností - e-shop, kartičky, forum atd.).

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedomnívám se, že klub je v takové krizi, že by měl skončit, navíc když se má spouštět nový web, to vyjednávání ze strany současného vedení by poté bylo zbytečné. Ale je nutné, aby se našli lidé, kteří pro klub chtějí dělat více, než jen sedět u klávesnic. Přál bych si, aby kandidátku podali i ti, kteří si nejsou 100% jisti, zda budou schopni vést klub (však neexistuje pouze pozice předsedy), podle toho ať formulují i své kandidátky. Poté při samotné volbě bude možné vybrat ty nejvhodnější, nejschopnější. Osobně bych raději viděl 10 nepříliš přesvědčivých kandidátek a řádné volby, než jen jmenování dvou jmen, protože více kandidátek se nesešlo. :bojim

Odmítat kandidaturu jen proto, že si někdo myslí, že nebude zvolen, není podle mě adekvátní. Když má chuť pro klub něco udělat, ať to zkusí, maximálně nebude ve vedení a nic se pro něj nezmění. ;)

Prosím všechny, kteří o tom alespoň trochu uvažují, ať kandidaturu opravdu zváží, každý má jistě co nabídnout. Podle mě lepší někdo než nikdo. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...