Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VOLBY 2013-volby do Vedení Peugeot klubu 2013-2015


Pe.Tr

Recommended Posts

...

Představ si, že jsem si to už vyzkoušel a možná Tě i překvapí, že poměrně úspěšně...

v ankete si pisal ze si odstupil pre sukromne dovody... takze karieru si nedokoncil... ci?

Nechci tu řešit mou \"kariéru\" veřejně, o ní to totiž vůbec není - proto máš SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono páni Přema a Pe.TR pokial všetko funguje alebo sa všetko len tlačí pred sebou tak sa vedie dobre.

Aj keď dúfam že pe.trove rozhodnutie nekandidovať neovplyvnili posledné veci ktoré sa preberali medzi SK a CZ stranou? Môj názor je a aj má moju podporu a bol by som rád aby svoje rozhodnutie ešte raz prehodnotil. Veci sa začali riešiť a sme predsa len ľudia a koľko ľudí toľko názorov a možnosti podania vecí. Nemyslím si že bude dobré vzdať sa v polke vojny v ktorej sme sa rozhodli pre týchto riadnych členov niečo vybojovať a zlepšiť. Aj ked niekedy to nie je med lízať.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veľké zmeny a rozhodnutia si aj v histórii vždy našli svojich priaznivcov ale aj odporcov.

Podľa mňa je obdobie 2 roky pomerne krátke na to aby zmeny začali prinášať svoje ovocie v podobe uznania . Domnievať sa že vám budú po dvoch rokoch radikálnych zmien všetci len nadšene tlieskať je trošku naivné. Samozrejme je to pochopiteľné, že to je pre vás demotivujúce a znechucujúce ,ale na druhej strane tiež si myslím že odísť predčasne z boja a pri prvých problémoch alebo ostrejších výmenách názorov je podľa mňa to najjednoduchšie.

Ja si naopak od vás myslím ,že práve kandidatúra do ďalšieho volebného obdobia a výsledky volieb by vám dali čiastočnú odpoveď či si to už začínajú ľudia uvedomovať.

[upravil dne 23/3/13 11:02 od Juve]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak všechno čtu a pozoruji, tak nám ten Nový rok 2013 nezačal zrovna nejlépe. Ať se jedná o mě, ale hlavně o P-C. Je pravda, že jakmile si zapnu pc, tak první kliknutí vede na fórum P-C. Nevím, co se to děje. Nejdříve Kurt, pak Pe.Tr a nakonec i Přema. Kluci, co se to děje? Je pravda, že jsou období pohody, ale bohužel i se dostaví krize, kterou je nutno překonat. Je to takový koloběh, dalo by se říci.

Domnívám se, že by bylo dost kruté a nepříjemné, kdyby P-C musel ukončit svoji existenci anebo by jeho kvalita upadla.

Ted by se mělo ukázat zdravé jádro P-C a podpořit vedení a hlavně stát za ním a né se jen hádat a osočovat bez důkazů!!! To je zbabělost!!! Přestaň te se hádat a chovej te se jako homo sapiens a né jako nevzdělanci. Některé osočování opravdu zavánělo o pravou ,,českou facku\". Pokud by pomohla, tak to bych byl raději, než aby tu někteří křivě osočovaly z nepravdy či polopravdy.

Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal, ale ve své práci se bohužel setkávám často se lží a nepravdou. Tak prosím, alespoň zde buďme, rozumí.

Jinak já jsem si členství prodloužil, jelikož stále je pro mě P-C něco víc, než jen fórum na pc. Kdo mě zná, tak ví, o čem mluvím. I když moc času není, tak rád jdu na fórum P-C. Jsou tu bezva lidi, kteří pomohou a některými se znám osobně (servisman, Roky, Ferry, Koblih69, Švejk, Mef, Přema, Pe.Tr(telefonicky), Medvěd, Radek Hurvajz a další = omlouvám se, že jsem všechny nenapsal).

Proto apeluji a prosím nejen Pe.Tra či Přemu, aby vše přehodnotili a skrze některým ,,lidem\" neházely flintu do žita a překonaly danou krizi a ať věří zdravému jádru členů P-C, kterých je většina, je podrží a bude za nimi pevně stát !!!! Alespoň já to mohu říci.

Pe.Tr, zvaž své rozhodnutí a i nadále kandiduj. Uvidíš, jakou budeš mít podporu v členské základně. Prosím nejen já, ale i ostatní, s kým jsem mluvil či si psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechme různých dohadů a pojďme podpořit naše vedení, které zvedlo laťku celého P-C na takovou úroveň, jakou nám ostatný kluby mohou závidět.

Nechme malicherností a postavme se za všechny, co to myslí s P-C dobře.

Nenechme položit P-C. Copak Vám na P-C nezáleží? Vzpomeň te si prosím všichny, co pro P-C udělali nejen Kurt, Přema, ale hlavně Pe.Tr + další.

Přece kvůli několika ,,rýpalům\" nebude většina členů P-C doplácet !!!

Překonej me danou krizi !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406 : Souhlasim s Tebou, otazka, zda to k necemu bude. Kdyby mel klub zaniknout a forum OFF to snad budu radeji kandidovat i ja jen aby tam nekdo byl - jenze to je prave ono. Prihlasit se a delat to \"z povinnosti\" jak pise vyse Premek to bude stat za hovno :( Ach jo !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...