Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rychlé vybíjení SG Ace 2


lape

Recommended Posts

Zdravím.Mám problém s rychlým vybíjením baterky v mobilu SG Ace2.Telefon mám cca měsíc a poprvé se problém vyskytl v pátek.Ve čtvrtek večer jsem dal mobil do režimu letadlo a kapacita baterky byla na 63% ráno už tam bylo jen 28%.Samozřejmě bylo všechno vypnuto(wi-fi,GPS,BT)Tak jsem telefon nabil,ale hned po odpojení nabíječky to začalo zase padat.1% za asi 10 minut.Normálně je to tak 1% za hodinu.Takže jsem mobil vypnul a znovu zapnul.Tato operace spolkla další 3%.Dobil jsem to do plných a zdálo se,že už to bude OK.Pátek,sobota,neděle to vypadalo dobře.Včera večer tam bylo 40%,jenže ráno už jen 18%.Takže jsem to v práci dobil a opět celkem rychlý pád.1% za 15 minut ve standby režimu.Po příchodu domů jsem to opět dal do plných a zapnul wi-fi a GPS.Po 20ti minutách používání 4% dole.Na 100% se to po odpojení nabíječky udrží pár minut.Na pozadí neběží žádné zbytečné aplikace a všechny datové služby atd.jsou vypnuté.Při dobíjení se na 99% dostanu celkem rychle,ale to poslední 1% do 100 trvá hodně dlouho,někdy i 20 minut.Nějaké tipy a rady?Dokud to nezačalo dělat,tak mě ten mobil vydržel na jedno nabití přes 4 dny(nejsem žádný zběsilý uživatel),ale jak to teď jede dolů tak to není dobré.Dnes jsem na netu vyčetl,že by to mohla dělat i stará SIM karta.Je to možné?Já jí mám teda zatím \"pouze\" 13 let a ještě mě zobrazuje logo Paegas.cz :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simku doporučuji vyměnit, ale tou to asi nebude. Jak je starý ten telefon, resp. ta baterka v něm?? JA u Samsung Galaxy 1 měl skoro stejněj problém, najednou baterka přestala držet, ze dne na den, nejdřív vydrž 3 dny a pak nahle sotva den, koupil jsem baterku a problem byl vyřešen. Baterka byla stará asi rok

To dobíjkení na 99% a pak dlouho do 100% je normální, i to žew po odpojení spadně třeba na 97% je normalní. ale pak by to mělo držet. Ve spravě baterie se koukni jestli telefon usne, jestli ho nedrží nějaká aplikace probuzený

[upravil dne 18/3/13 15:57 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak už jsem psal mobil mám cca měsíc.Jak je ale reálně starý nevím.Na baterce je napsáno 13.12.2012.Ještě jsem vyčetl na android foru,že Sygic i přes vypnutí využívá procesor,akorát teda tu navigaci tam mám skoro od začátku a problém se poprvé vyskytl v pátek.Zkusím ji odinstalovat.Jinak se snažím vždycky všechny aplikace vypínat přes správce úloh.No uvidíme.Holt \"chytrý\"telefon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jednu z prvních SIM starou 17 let také ještě Paegas a SII a nic takového jsem nezjistil. Spíš to je otázka třeba síly signálu, když jsem v místě dobrého signálu tak vydrží a když jsem u kolegy co má kancelář napůl ve sklepě tak za 3 hodiny mám baterku prázdnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď po třetím vypnutí a zapnutí se zdá,že se to zase dalo na chvíli do pořádku.Opět jsem to dobil a hned po odpojení to na grafu bylo vidět,jak to jede celkem strmě dolů.Teď po tom třetím zapnutí už je čára skoro vodorovná,jak má být,když se s mobilem nepracuje,ale uvidím ráno jak to bude vypadat.Jestli mobil zase nebude v noci vyvádět nějaké nepravosti.:D Toto je jediná věc,která mě na těch smartphonech s..e a dost to otravuje,ale co jsem četl tak je to napříč všemi značkami,náhlé ryché vybíjení baterie a každému pomůže něco jiného.Jinak tovární nastavení si nechávám jako poslední možnost,ale zeptám se.Smaže se při tom i SD karta a SIMka?Nebo se smažou jen data v paměti telefonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SD a SIM se nesmažou, ale klidně je předtím pro jistotu mužeš vyndat. Jen pokud instaluješ aplikace na SD kartu tak je promaž někde mimo telefon. Nebo varianta dvě, udělaej si zalohu SD karty do počitače a nech ji v telefonu. Kdyby se něco ztratilo lehce to tam vrátíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuze to delat nejaka zaktualizovana APPka? (to z toho duvodu ze pises ze se to zacalo projevovat az od urcite doby) Treba u Skypu vidim komenty dost negativni s kazdou aktualizaci vc. treba rychleho vybijeni telefonu.. aktualizuju vzdy rucne protoze nektere appky jsou s kazdou aktualizaci jen horsi a horsi.. ale souhlas ze factory reset je jistota :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je neco ve vzduchu, protoze mi od ctvrtku nebo patku dela mobil to same, ze se rychle vybiji :o Ja mám asi dva mesice stary Sony Sola a vydrzel cca 4 dny na nabiti. A najedou od patku z niceho se vybije za jeden den, a to sem na nem vubec nic nedelal, snad jen volal 10min jinak nic a baterka vybita :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče AKCZ s tím skypem by to mohla být dobrá stopa :)Zkusím ho dát pryč.Jde o to,že ho mám sice nainstalovaný asi 14 dní,ale nepoužíval jsem ho skoro vůbec až v sobotu byl zapnutý asi hodinu.A jestli se aktualizoval ani nevím.No uvidíme.A jinak co se týče té ROM,tak abych pravdu řekl na to si zatím netroufám.Nejdřív o tom musím něco nastudovat,abych vůbec pořádně věděl o čem je řeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsungy Ace mali s baterkami celkom častý problém. Drvivá väčšina z celkového počtu reklamácií bola práve kvoli bateriam ...

Cinicnam mi je svedkom, predal som mu Ace I ktory mal v zaruke menenu bateriu, tiez prestala z nicoho nic ist ...

Proste to nebol ojedineli jav. Na tvojom mieste by som to ani neriesil, a hodil do servisu. V servisoch to uz poznaju, za par dni ho mas naspet s novou baterkou ...

Teda ak to naozaj nesposobuje nejaka appka, ale to pochybujem ked si uz vselico poskusal, ze by si na to neprisiel ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě připadá, že u těchto telefonů jdou baterky nějak brzy do háje. Měl jsem Galaxy Ace (I), teď ho používá v práci kolegyně a baterka je kaput, vydrží tak půl dne. Nyní používám Galaxy SII a telefon začal dělat to, že baterka drží a najednou spadne třeba o 30% a telefon se vypne. Teď jsem zrovna měl plně nabitý telefon a po 10 min připojení na wifi je baterka na 70%. Oba telefony jsou staré něco přes rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to MotoMoto:No jo jenže jak jsem vyčetl na různých fórech,tak u těch mobilů je to co kus to originál.Tobě Skype nedělá s baterkou nic a spoustě jiných lidí to baterku žere,někomu pomůže vyměnit SIM kartu,někomu to dělá zase jiná aplikace,která dalšímu milionu lidí šlape bez problémů.U mě se to zdá se opět srovnalo.I když si myslím,že to vydrží jen do dalšího nabíjení.Skype jsem preventivně sice dal pryč,ale ten to asi nedělal,protože ono se to dalo do kupy po vypnutí a zapnutí mobilu.I když až po třetím.V noci jsem to foukl do režimu letadlo a do rána zmizela jen 2% (od 21:00 do 5:00).Taky na grafu už to nepadá strmě dolů,ale pěkně pozvolna,tak jen aby to vydrželo.Dal jsem si tam ještě CPU Spy a podle toho taky mobil v noci spal jak měl :) Tady nějaké screeny https://picasaweb.google.com/lape444/Mobil#

Tak zatím díky všem za pomoc a snad to bude v cajku.I když tomu moc nevěřím :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...