Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ako casto regeneruje FAP?


luky386

Recommended Posts

fap u motora ako mas ty regeneruje urcite castejsie ako 7000km :D

akurat ze pri takom motore, ak sa bavime o tvojej 2.2 tak tam so sotva citis.

u 2.0 to nieje citit takisto, takze u teba uz urcite necitit regeneraciu, proste to nepostrehnes.

na diag by ti ukazalo priemernu vzdialenost medzi regeneraciami, a ta bude urciote v

rozpati aspon 300-500 km ked jazdsi ciste mesto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano je tu toho vela ale nejako som nenasiel ako casto by to malo resp nemalo regenerovat... cize tych cca 240km je dost malo co? uz bude treba vymenu? rozmyslal som nad vybratim, no akurat zacala okolo toho kauza ze sprisnia kontroly na to tak neviem... jazdim dalo by sa povedat ze 60-70% mimomesto... trasy vacsinou 30-50km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fap u motora ako mas ty regeneruje urcite castejsie ako 7000km :D

akurat ze pri takom motore, ak sa bavime o tvojej 2.2 tak tam so sotva citis.

u 2.0 to nieje citit takisto, takze u teba uz urcite necitit regeneraciu, proste to nepostrehnes.

na diag by ti ukazalo priemernu vzdialenost medzi regeneraciami, a ta bude urciote v

rozpati aspon 300-500 km ked jazdsi ciste mesto...

Konečně pro mne dobrá zpráva od Marcel00,koupil jsem auto před rokem a za celý rok jsem nic nepoznal,snad jen někdy mi připadalo,že auto netáhne tak jak má (to jsem sledoval silnici jestli se trochu nezvedá,nevzal jsem špatnou naftu? a pod.)ale nikdy žádná hláška.Potom se zas rozjelo a vše v pořádku.Tak asi na tom (o tom obsahu motoru) něco bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravim, skusim ozivit tuto staru temu, aby som nezakladal nove vlakno. Zaujima ma ako casto ma regenerovat FAP v dobrej kondicii pri prevazne mestskej premavke /90% mesto/. Moj FAP regeneroval kazdych 230km a po vycisteni wapkou sa zvysilo na 360km. Neviem, ci je to OK, alebo som to dobre nevycistil, no cakal som zlepsenie na aspon 500km :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...