Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojení katalizátoru se stř.dílem.


JaKoB

Recommended Posts

Uhnila mi koncovka (kalíšek) na katalizátoru, který je sponkou spojen se středovým výfukem.

Jak to nejrychleji řešit a bez demontáže katalizátoru.

Vím že by mělo stačit navařit nový kalíšek, ale nevím přesně který objednat, na e-shopu nejsou rozměry (délka).

Při výměně středového výfuku mi to tam nějak blbě dali, protože tam mám nyní asi 6-8 cm mezeru.

Který tam má být?

http://www.primavyfuky.cz/doplnky/opravne-dily/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlnovec je pohyblivý díl, ten tam přece nemůže být.

Mě se to v pátek v tomto místě trocho prohlo a začal mi zadní díl výfuku bouchat o tažný zařízení a dnes jsem zachytil o zem tím středním dílem a roztrhl ty výfuky od sebe.

Potřebuji, aby tu byl pevný spoj a držel potrubí v rovině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to mas stary typ motoru vlnovec tam neni ale pruziny so srobami drzia kat o zvody , objednaj 50 mm kalisek (nie bambulu)uz som to daval robit,a zavaril to bez zhadzovania katu a stredoveho dielu vyfuku ale to bol dobry zvarac a auto bolo na stlpovom zdvihaku

[upravil dne 17/3/13 23:00 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6.5 cm presne mam doma este jeden do nahrady,ale pri montazi sa cast stredoveho vyfuku(rura)utopi,zasunie do toho kalisku az po tu bambulu na rure stredovom vyfuku,ak nepojdes do servisu(zvarat to iba CO2 nicim inym!) tak si ku kalisku dokup tesniacu pastu na vyfuky(stoji len par korun) a ten spoj kalisek -versus-bambula potries tou pastov aby to dobre tesnilo,a tiez skontroluj objimku toho spoja kaliska a bambule (ked ti uz neodpadla:))ak je prehrdzavena tak tiez objednaj novu

[upravil dne 18/3/13 11:12 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...