Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výběr notebooku, netbooku, ultrabooku atd


Hadra

Recommended Posts

Však se tady proto ptám kdo se v těch procesorech trochu vyzná. Momentálně v tom dosluhujícím HP je core duo pentium T2400 1.83GHz, 2GB paměti a na vistách je to líné i jen při prohlížení netu.

[upravil dne 7/9/13 18:09 od Dave_k]

Na nečem velmi podobném (ale 3GB paměti) sedím. S Vistama pomalé s W7 spokojenost. Jen si mlaskám jak je to pěkně svižný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Visty jsou součástí, takže se mi moc nechce investovat do novýho OS a raději bych to prodal jako celek.

Jsou v tom ještě 2HDD (100GB+80GB) a to už nějak taky nestačí. O baterii se raději ani zmiňovat nebudu.

Je to tedy 17\" a kupovalo se to na převoz tam kde nebylo PC. Teď už PC je takže slouží už jen jako druhé domácí PC.

Co čtu tak od HP a Aceru raději dál.

Jde případně někde NTB nakonfigurovat? Jakože vezmu nějakej základ a třebas místo 1TB HDD tam chcu 500GBHDD+64GBSSD za nějaký doplatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

At nezakladam nove tema

Ma nekdo zkusenost s timhle nebo necim podobnym https://m.alza.cz/acer-spin-1-touch?dq=5549647

Ma to nejaky omezeni oproti klasickymu notasu? (ze je to maly a ma to malej hdd je mi jasny). Da se na tom v nouzi pracovat, aniz bych to vzteky prohodil oknem?

Ze bych tim nahradil starej ipad a domaci notebook, ktery jsem pouzival na dovolene a parkat za mesic na nenarocnou praci ci stazeni filmu.

Ipad uz je starej a pomalej, domaci notas umrel, v sobotu jedu na dovolenou, tak abych mohl trochu pracovat.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis, to jsem opomnel, ze mi widle pulku pameti zaberou 😀

tyhle srandy zacinaj na 10t, co clovek nadela

 

edit: takze jediny co ma 128gb, preklopitelnou klavesnici a velikost tabletu je tohle https://m.alza.cz/lenovo-yoga-book-10?dq=5490886

Kdyby to aspon delali ve stribrny barve

Upraveno uživatelem Ajdamek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...