Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

porucha AG SGI


mikrob

Recommended Posts

ahoj, poradí někdo prosím? Mám Peugeot 307 s AG SGI (holandský výrobce), najeto na plynu asi 40000 km. Při přepínání z benzinu na plyn se motor zastaví a musím ručně vypnout řídící jednotku, palubní počítač signalizuje poruchu v dodávce směsi.

Většinou to dělá po krátkodobějším přerušení jízdy.

díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ahoj

tak něco podobnýho sem měl já. Mám stejný systém AG SGI a když jsem za studena nastartoval tak při přepnutí mi auto buď úplně chcíplo, nebo to škubalo a pípalo jak vsteklý.

Stačilo ale jen nechat motor ohřát a přepnout plyn ručně a bylo vše OK

--> nápravu zřídil včerejší repas reduktoru (výmněna gumiček) a vyčištění. Celá sranda mě stála 3500Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Tak jsem včera navštívil servis Mobil Gas Centrum v Jihlavě, zatím je to taková garážová dílna vedená p. Studeným. Ale byl jsem překvapen přístupem a znalostmi p. Studeného, po provedené diagnostice věděl o co asi jde a následná výměna MAP senzoru na reduktoru celej problém vyřešila.

To co mě stálo několik zbytečných návštěv a peněz u Fedora v Prostějově (autorizovaný servis AG) on vyřešil během pár desítek minut:super:super:super

[upravil dne 14/3/14 13:34 od mikrob]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...