Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aux vstup u RT3


lukas razim

Recommended Posts

sorry hledal sem na prvních pár stránkách a pak když sem zjistil kolik jich dohromady je tak mě to odradilo a pospíchal sem do práce..... :-) do kastlíku se podívat nemůžu protože mám auto 70km daleko... jinak bych vás s tim neotravoval.. :-) :-) kouknu se pořádně tady na foru... jinak díkes :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Docetl jsem se ze AUX se necha u RT3 resit vytazenim 3 kabliků s AUDIO signalem z CDchangeru. Na radiu se pak jen zapne changer a signal z 3,5 MM jacku ho pak jakoby rusi a hraje to zarizeni co je pripojene pres jack. Nikde jsem vsak nenasel navod jaky kabliky a jak se maji vytahnout :((

Ciste teoreticky kdyz koupim obyc kabel s 3,5 mm jackem na jedne strane na druhe ho rozholim a pripojim na PIN 19 a 20 u konektoru 20V.MC tak by to melo hrat ( schema konektoru v priloze u pripevku )

Na googlu jsem nasel neco takoveho: http://nzlamb.wordpress.com/projects/clarion-aux-input/ mozna by to mohlo fungovat :)

[upravil dne 3/6/13 21:58 od stewie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Guest Chozeluizskuner

Přesně jak říká jofo. Taky jsem to tak udělal. v Diagboxu se to jmenuje nějak speciální vstup. Pak přepínáš tlačítkem source...

Ještě doplnim že po zapnutí na DIA se to neprojevilo, ale když sem najel do nastavení zvuku tak tam bylo aktivovat AUX (což sem tam předtim neměl)

[upravil dne 11/9/13 18:28 od Chozeluizskuner]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...