Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

F1 - sezóna 2013


Béďa

Recommended Posts

jako zastance rudych vozu jsem spokojen, akorat jsem usnul, takze jsem videl start, pak neco, pak jak alonso predjel hamiltona (vyborne) a tak nejak jsem pospaval, nudil ten zavod..... konec jsem videl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem velký fanda motorismu vůbec . Ale to , co jsem viděl dneska , mě od F1 odrazuje . Byla to fraška !!! Jak ze strany RB (který nesnáším , neboť to není automobilka a podle mě tam nemají co dělat !!! ) tak ze strany Mercedesu . Už to se závoděním nemá nic společného , když furt musí někdo něco šetřit - gumy,palivo atd. Za chvíli tam budou jezdit poštovní auta s reklamou a s penězi týmů a kdo má víc , ten vyhrál . Hnus , hnus hnus ! Na další závody se budu určitě dívat zase , ale už se při tom rozčiluju jak u zpráv .

Ať je nechají závodit a né jen jezdit dokola :grr !

Fuj :blicismajlik !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka : Tak to jsme každý na jiné lodi . Ale to nevadí. Stejné strategie mají asi u všech týmů . Hamilton to řekl dobře , je to byznys !

A to mi vadí , že závodění je v pr... . V prvé řadě jde o prachy . Kde ten svět spěje ? :roll

[upravil dne 24/3/13 11:50 od Danilo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danilo: Šetří se palivo, gumy, co je na tom špatného? To je strategie, mně osobně vadilo, že nedovolili Rosbergovi předjet Hamiltona v závěru, který byl evidentně pomalejší. Možná si za to může sám Nico, protože když se za něj dotáhl, předjížděl ho na první rovince s DRS a poté DRS použil Hamilton a byl zpátky. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...