Jump to content

F1 - sezóna 2013

Béďa
 Share

Recommended Posts

jako zastance rudych vozu jsem spokojen, akorat jsem usnul, takze jsem videl start, pak neco, pak jak alonso predjel hamiltona (vyborne) a tak nejak jsem pospaval, nudil ten zavod..... konec jsem videl :D

Taky jsme si přivstali.

Když jsem viděl startovní pole, tak mě polejvalo, že to bude kroužící nuda. Naštěstí opak byl pravdou. Pěknej závod. :super

Na Sutila mám stejnej názor jak psal MilanF1.

Jsem velký fanda motorismu vůbec . Ale to , co jsem viděl dneska , mě od F1 odrazuje . Byla to fraška !!! Jak ze strany RB (který nesnáším , neboť to není automobilka a podle mě tam nemají co dělat !!! ) tak ze strany Mercedesu . Už to se závoděním nemá nic společného , když furt musí někdo něco šetřit - gumy,palivo atd. Za chvíli tam budou jezdit poštovní auta s reklamou a s penězi týmů a kdo má víc , ten vyhrál . Hnus , hnus hnus ! Na další závody se budu určitě dívat zase , ale už se při tom rozčiluju jak u zpráv .

Ať je nechají závodit a né jen jezdit dokola :grr !

Fuj :blicismajlik !

Jirka : Tak to jsme každý na jiné lodi . Ale to nevadí. Stejné strategie mají asi u všech týmů . Hamilton to řekl dobře , je to byznys !

A to mi vadí , že závodění je v pr... . V prvé řadě jde o prachy . Kde ten svět spěje ? :roll

[upravil dne 24/3/13 11:50 od Danilo]

Danilo: Šetří se palivo, gumy, co je na tom špatného? To je strategie, mně osobně vadilo, že nedovolili Rosbergovi předjet Hamiltona v závěru, který byl evidentně pomalejší. Možná si za to může sám Nico, protože když se za něj dotáhl, předjížděl ho na první rovince s DRS a poté DRS použil Hamilton a byl zpátky. :(