Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Samovolné zhasínání motoru


Radek3065

Recommended Posts

Začalo to občasně a časem se to zhoršuje.

Motor při rychlostech zatím do 50Km samovolně zhasne bez hlášení jakékoliv závady.Většinou se sešlápnutou spojkou,svíčky jsou nové,paliv filtr je nový sotva půl roku,škrtící klapka je v pohodě.

Po zhasnutí motor bez problému hned naskočí a se starty taky není problém i v zimě.

Peugeot 406 1.8 16V rok výroby 2000.

[upravil dne 18/3/13 00:46 od Radek3065]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem že někdy tohle způsobuje špatný regulátor tlaku paliva nebo špatné kabely u čerpadla apod.Chtěl bych se zeptat jestli po demontáži zadních sedadel se k těmto věcem dostanu? třeba i bez vyjmutí samotného čerpadla.

Už to začíná trochu dost vadit protože v ten moment kdy to zdechne přestane auto brzdit fungovat posilovač a dneska se mě to stalo v úzké uličce v zatáčce plné zaparkovaných aut. Naštěstí jsem to stačil rychle nakopnout jinak by to asi pár aut odneslo.:D:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zdravím vás,

mám podobný problém. Vím, že je to sice už pár let, co jste to řešil, ale nevzpomenete si prosím ještě, čím to bylo a zda se vám to podařilo vyřešit? Já mám 307 SW, rok 2006 a to zhasínání motoru je tak náhodné, že už nevím, co s tím.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...