Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spatné zrkadlá s blinkrami


AnRy99

Recommended Posts

čaute, chcem sa spýtať, skúšali ste si už niekto dávať tieto alebo podobné speťaky s blinkrami? ako sa to zapája? vie niekto poradiť?

tu je link, celkom vyzeraju slušne:

http://www.pietro-eshop.cz/sk/katalog/katalog/lacne-autodiely/zrkatka-m3-a-k6/k6-full_106/produkt/spatne-zrkadla-k6-full-vykurovane-elektricke---peugeot-407

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak oba příspěvky byly k tématu, ptal jsi se zda jsme dávali a já odpovídám, že nikoliv protože je to hnusný jako slušně řečeno sedínka. Jen si představ jak bude něco takovýho asi vypadat na dveřích když je to určené do rohů okýnek. Navíc v tom nebude naprosto nic vidět.... a pokud bys to nakrásně dal do rohu tak dáš do dveří místo těch 2 děr špunt???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute, chcem sa spýtať, skúšali ste si už niekto dávať tieto alebo podobné speťaky s blinkrami? ako sa to zapája? vie niekto poradiť?

tu je link, celkom vyzeraju slušne:

http://www.pietro-eshop.cz/sk/katalog/katalog/lacne-autodiely/zrkatka-m3-a-k6/k6-full_106/produkt/spatne-zrkadla-k6-full-vykurovane-elektricke---peugeot-407

tobě jde jen o ty blinkry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih: Ja som to nechcel dávať na dvere či ako to ty hovoríš, ja som myslel to len nahradiť. Ak sa to nedá nedá. Tvoj názor berem.

Jirka+Jitka: Ano, ide mi len o tie blinkre. Páči sa mi to na passatoch a pod. Samozrejme netvrdím, že si to idem dávať, to by som musel mať poriadne dobrý náčrt ako to vyzerá a určite nie konkrétne tieto lebo tie diery su hrozné. Keby boli presne tie isté od výroby len s blinkrami.

Qcko:Ďakujem veľmi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako zjednodušenie je to dobré, ale je to ešte horšie. Chcel by som blinkre vsadené do toho spätného zrkadla aby to nejako vyzeralo.

Koblih však to, aby to bolo pozerateľné a neštípali oči vždy pri pohľade na auto.

Mne sa to páči, ale samozrejme by som si neprilepil na speťáky majáky len aby mi blikali :D. Musí to aj vyzerať.

A Přema má aké nalepovacie? Nevieš povedať? :)

[upravil dne 16/3/13 21:36 od AnRy99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...