Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307SW - problem ze zadnim svetlem


DAve23

Recommended Posts

Ahoj,

mam Peugeot 307SW 2002 teprve asi mesic a celkem spokojenost. Jedine co me zlobi je blinkr. Packa blinkru je \"mekka\" ale to je asi casty problem.

Problem je ten, ze kdyz dam bliknu doleva, cvaka jakoby 2x rychleji. Cajk rekl jsem si, je praskla zarovka, ale vsechny zarovky sviti. Ale.. bohuzel ne tak jako by mely.

Predni levy blinkr blika jen kdyz otviram dalkacem.

Bocni blinkr blika normalne, ale kdyz seslapnu brzdu, tak sviti porad (ikdyz neblikam)

A zadni lamba, to je uplny masakr.. kdyz blikam smerovkou, blikaji vsechny zarovky (krome mlhovky). Kdyz brzdim, vsechny svetla zhasnou.

Rad bych se zeptal tech co maji zkusenost cim by to mohlo byt. Prosel jsem kus fora ale nikde jsem takovy problem nenasel. Jak poznam ze je konektor vypaleny a jak by se to da opravit krome vymeny cele lampy pripadne dalsi navrhy. Predem díky moc za typy/rady

post-49024-14109629944981_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus, tak jak máš na obrázku světla bez krytu, spojit kabelem společný pól žárovek ( je to vidět na první pohled, plech v držáku spojující všechny žárovky, mám pocit, že to je u žárovky ta silná válcová část ) a druhý konec někam na kostru. Pokud je kostra dobrá, nic se nestane, pokud je špatná, začne to fungovat. A pak je na čase zkoumat, kde končí kostra, nebo nezkoumat a ke kostřícímu drátu přiletovat ( přicvaknout svorkou apod ) nový drát, který kamkoliv ukostříš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz som si ešte všimol, že tam máš pripojené vodiče na ťažné, tak by som ich poriadne skontroloval vrátane zásuvky, tiež je to veľmi častý zdroj podobných problémov...

...a netvrdím, že to nemôžu mať na svedomí aj páčky ale začal by som jednoduchšími a lacnejšími možnosťami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...