Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tunning E35 Vase nazory a pripomienky...


viktorg

Recommended Posts

Zdravim všetkých členov a nečlenov Peugeot Clubu....

Mal by som záujem si trosku zlepši? výzor mojej 206-ky.

Našiel som na webe jednu zaujímavú firmu tunning-E35,kde sú ceny "víc jak lidové" :o

Len neviem ako je to s kvalitou, a hlavne u nás sa vyžaduje pri technickej kontrole doklad o homologizácii dielu montovaného na voz...

Takže neviem či sú tie diely čo predávajú homologizované,inak mi pežútek nepřeleze cez technickou...:grr

Prosím pokiaľ máte nejaké informácie pomôžte mi, tie diely sú hrozne pekné....

Vďaka..... Peugeot for all :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj názor na tuto firmu je asi takový 90procent Plastů aby jsme byli přesní laminátů jsou kopie originálů a jak už to u kopii bývá malo kdy něco sedne. Homologaci ti ke kopii asi taky nedají možná kopii originál homologační listiny což asi není to pravé. Ceny nevím je fakt že sem tam už dlouho nebyl nijak mě tam nic neláka, ale nikdy mi nepřišli nějak extra nízké. Ono všeobecně jestli potřebuješ homologaci tak to bude asi složitější a nebo budeš muset kupovat origo věci. Vše tu řečeno je jen můj osobní názor třeba s touto firmou má někdo lepší zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ĎAkujem všetkým čo prispeli do tejto témy....

Ak niektoré ceny porovnám so značkovými výrobkami sú o moc nižšie = lidové:aut

Ale je fakt,že ak sa jedná o laminát,tak radšej tie originálne,nechcem niekomu utrhnut hlavy napr. pri dopravnej nehode ......:D

PS: Asi by bolo lepsie nieco od fy. mattig

http://www.autodoplnky.cz/picture/shop/big/7%20402%2063%201000_B01.jpg

Co vy na to? stojí to 5563Kč... :myslim

[upravil dne 19/7/05 viktorg]

[upravil dne 19/7/05 viktorg]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo autodoplnky jsou solidni firmicka a nejsou tak drazi a maj obrovskej sortiment veci muzu je jen doporucit sice nemam zas tak velky zkusenosti od nich ze spoilerama.... no a navic sou solidni v tom ze u tech plastu pisou upozorneni ze nemusi presne sednout ze se to musi nekdy upravit a to mi pripada ferovy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuning E35 nebrat. Nesolidní jednání, na dobírku často pošlu něco jiného. Kdysi sem s nima obchodoval. Šéf se pořád někde fláká a prodavač je znuděnej lempl (hlavně v sobotu dopoledne) Když přijedete něco reklamovat (místo křídla na mazdu mi poslali křídlo na Leona za 5tis) tak se prodavač vymlouvá že má v kase 800,- a že by mi rád vrátil peníze ale šéf mu tam víc nenechal. Ale že si v hodnotě křídla můžu vzít něco jinýho. Vzhedem k tomu, že se mi nechtělo jet znova z Liberce aby mi zas natroublej prodavač cpal do hlavy nějaký nesmysl, jal sem se vybírat co bych potřeboval. S prodavačem nebyla řeč, asi byl nasranej že si v sobotu dopoledna nemůže válet šunky doma. Když sem se na něco zeptal, tak neochotně zvedl oči od minitoru, neco zamumlal a čuměl. Takže sem tam sám přerovnal půl obchodu abych si vybral zboží v hodnotě vráceného křídla. No vopruz. A ceny nejsou opravdu nic moc. Je lepší obchodovat přímo s výrobcema. Né s překupníkama co jsou jen kopírovači nebo se za výrobce vydávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...