Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

repase brzdoveho válce- dotaz


Kloub

Recommended Posts

Vím že to nepatří do pokecu ale sem chodí dost lidí, je to spíš rada.

koupil jsem sadu na opravu brzdoveho válce, chci ho zkusit přetěsnit jestli to pomůže.....

zajímá mě jestli mám mazat všechny ty gumky silikonovou vazelínou? i ten pracovní váleček? Dáte mě nějaké rady na co si dát pozor? co namazat, co ne......

díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se jen propadá pedál, zabrzdím v půlce dráhy a pomalinku se dále propadá až k podlaze, takže doufám že se to opraví, jinak brzdy brzdí slušně.¨

nějaká záludnost v tom není, jak ti to dlouho trvalo přetesnit? jsem koupil tu sadu a v n jeí tak 15 gumiček, jsem se trochu lekl:D

samozřejmost je dodržet čistotu a v tom není bordel a slyšel jsem že se nemá dotýkat pracovní plochy, je tohle možné?

[Edited on 15/3/13 18:31 by Kloub]

[Edited on 15/3/13 18:32 by Kloub]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám zkušenost, že ta repase je na pytel, jak píše kolega nade mnou--když už je třeba měnit gumičky (vnitřek), tak to byvá pracovní plocha tak vydřená, že to nemá smysl, došlo to jednu dobu tak daleko, že jsem bral na kšeft JEN výměnu válce, protože výměna gumek se nevyplácela

Nevím jak to ještě napsat--mazat jen brzd. kapalinou,která bude použita v okruhu, takže DOT 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...