Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Takhle na dovolenou


jiko3

Recommended Posts

Kdyby se ten přívěs dal koupit za normální peníze.....ponorka nebo truhla do 20tis, tak bych to koupil hned. Víc za to nedám, páč na to, aby mi to zabíralo místo třičtvrtě roku a čtvrt roku se s tím dalo v létě někam jet se mi nechce. To bych raděj koupil dodávku, ve které se dá jezdit celoročně. Jinak pod stan jezdíme...loni byly děti - dcerka 2,5 a malej 1rok a měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle nemám, abych pořizoval/pronajímal, ale jezdíme s klukama pod širák nebo jako větší parta pod stany třeba na Orlík, Slapy a podobně. Má to svoje kouzlo, rozdělat si oheň v kruhu stanů, pokecat, popít, něco ugrilovat, však to znáte. :super

Hotel, penzion, tam jsem nebyl, ani nepamatuju... :blablabla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja to treba mam rad a mam problem nekoho z kluku na motorkach donutit jet do zahranici a spat treba pod stanem. Co se usetri, se muze projet na benzinu :D

ale lidi jsou dnes pohodlni.....

me se treba nechce jezdit po dalnici na motorce treba do chorvatska. Tak chci tahnout masinu na vozejku a jet tak kilo, kilodeset a kdyz me capnou, tak to bud ukecam, nebo holt calnu. Ale taky nikdo nechce jet. Slysim odpovedi, se nebudu mrdat 100vkou po dalnici.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...