Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR


OK406

Recommended Posts

tady je krásně ;) . . . 10-15 čísel a pořád padá. . . dnes jsem si byl trochu zablbnout. . . vzal jsem ho na pole kde není silnice-v tom místě dokonce ani polňačka

 

edit: jinak tady byl i na Vánoce ;) (na Slovači)

20181225_111240.jpg

20181225_110455.jpg

20181225_110437.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred asi 10 lety sem podal dotaz na mistni pobocku AVE proc "silnicari " jezdej s lopatama na hore jejdich odpoved doted nechapu
neco ve smyslu :
dobry den , kazdy silnicar ma pridelen usek spravy komunikace na Vas dotaz ano - jednotka jedouci po moste byla z kutne hory ktera m na starost usek novy most - ovcarecka
takze nevidim duvod proc by meli plus slupsten mimo svuj rajon

kdyz to prevedu do srozumitelneho jazyka
v Koline jezdi kutnohoraci ale cestou na misto urceni neudelaj ani prd
a obracene

nechapal sem to do doby co sem zacal jezdit v praze - silnicar uklidi pouze PH3 to ze ulice vinohradsa se deli mezi PH2 PH3 a PH10 dokazete si predstavit jak uklid vypada ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O cestářích by to bylo na samostatné vlákno. V letech 98-2000 jsem pracoval u tehdejší Správy a Údržby Silnic (SÚS).  Jenže tehdy to u cestářů bylo o něčem ano jezdilo se verkama který byli všechny starší než já v té době ale organizace práce tam byla úplně jiná. Řekl bych že se prostě používal selský rozum.  Na směně jsme byli 3 řidiči + 1 záloha na telefonu doma + 1 nakladač/míchač + dispečer střediska.  2 měli na starost solené obvody 1 škvárové obvody každý z nás tak měl na starost cca 80km.  Dělali jsme 12 hod směny  klasicky D/N  střídalo se v 6 a v 18 hod. při střídání se střediskový dispečer domluvil  s podnikovým dispečerem podle aktuálního počasí co a jak a většinou ten podnikový věděl že střediskový jsou opravdu starý praktici a znalci rajonu a dal na toho střediskového když ten řekl že chce jedno auto hned ven a projet rizikové úseky tak v cca 18,20 bylo první auto venku a v cca 19 měl střediskovej první zprávy z nejrizikovějších úseků a podle těchto informací se postupovalo dál buď se vrátil nebo vyjížděl zbytek.  Pokud bylo počasí bez problémů a předpověď byla dobrá tak dal podnikový dispečer tzv. podnikovou pohotovost a velel podnikový pokud to bylo že předpověď slibovala problémy byla středisková pohotovost velel střediskový a veškerá zodpovědnost byla na tom kterém dispečerovy. Pokud to bylo že sněžilo více a mělo sněžit déle tak byli nasmlouvané traktory s radličkama a u nás to bylo že každý řidič měl k dispozici 2-4 traktory které si poslal do obvodů podle potřeby takže ve špičce bylo k dispozici cca 12 traktorů a 4 sypače.  Nebylo GPS a podobný nesmysly a když řidič řekl že to je sjízdný a jak tak se to tak bralo takže když jsem řekl že úsek  II/101 Jirny -Úvaly je vozovka je po chem. ošetření holá a sjízdná tak to tak bylo pokud jsem ten samý úsek prohlásil za nesjízdný tak to nikdo nezkoumal.

Dnes na  ten samý možná o kus větší rajon jsou ve službě 2 řidiči + 1 nakladač. Dispečer je jen podnikový který to má na konec rajonu přes 100 km má sice dva pomocné v autě ale ty mají každý na starost stovky km silnic. Vyjíždí se až na pokyn dispečera který většinou pošle pomocného na kontrolu takže např. v Úvalech sněží od 14.00 ale v Mnichovo Hradišti svítí sluníčko tak se může stát že někdy kolem 15.20 se to dozví dispečer od PČR pošle pomocného aby zjistil jak je to špatné a sypač vyjíždí kolem 16.15 což je podle normy a tím to hasne přitom když by vyjel 14.20 tak stačilo třeba to projet to jednou bez radlice jen to posypat ale když už je na vozovce ujetá vrstva tak se s tím moc dělat nedá. Navíc všechny sypače mají GPS která práskne nejen kde auto je ale i jestli sype nebo hrne radlicí. A protože SÚS StčK nemá svoje " cestáře " ale pouze smluvní firmy tak jim odvedenou práci platí podle dat z GPS a řidič nerozhoduje o tom co bude v úseku dělat ale musí se bezpodmíněčně řídit příkazem dispečera který sedí někde desítky km daleko. 

Další věcí bylo že na nás jinak pohlíželi policajti a pokud jsem měl problém tak to vždycky nějak vyřešili, při pluhování jsem chytnul radlicí za mostek a shodil jsem sypač do škarpy policajt jel okolo zastavil zeptal se co a jak dal mi dejchnout a víc neřešil pokud se při také věci stala škoda tak to sepsal pro pojišťovnu a bylo. Dnes když to lupne se sypákem do škarpy a i když tam bude škoda jen na sypáku tak to řeší jako nehodu a ten šofér přijde o body a zacvaká pokutu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď tady lehce fouká,je -6°C ,jezdil sem po městě po nákupech a pro benzín,2x jsem otloukal z podběhů primrzlý zmrazky  ,normálně to rozsolený  na silnici k autu hned primrzá a jsou plný podběhy

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...