Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR


OK406

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Vyrůstal jsem na Vysočině a zkušenosti velí do Velikonoc nepřezouvat. A vždy, když jsou Velikonoce později, tak ještě před nimi přišlo něco jako dnes. Myslím si, že zimní pneu za těch pár dnů navíc o moc více  neubudou.

Samozřejmě kromě banánových krajů jako je Praha a Jižní Morava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady to ukazuje slabě pod 0 to v minulých dnech mrzlo více. A slunko svítí už od rána. 

No s ohledem na současnou četnost výjezdů mimo základnu to u mě není problém že mám jedno auto přezuté a druhé přezuju dnes nebo zítra. navíc tu mám k dispozici pořád ještě auto rodičů kde jsou celoroční pneu. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásně slunečno a občas foukne studený vítr , pracovní caddynu  jdu přezout zítra na 8.30 hod . Na 508 čekám až naskladní Rainsport 5 , nechtěl jsem jezdit na zimních tak jsem už minulej víkend vytáhnul letní a jednu po druhé kontroloval , když jsem dotáhl poslední kolo ( totálně plnej sklad a nosil jsem kola nad hlavou asi tak 15 metrů daleko  ) jsem u něj zjistil , že vnitřek pneu je dost za hranou  a vzhledem k tomu že nevím kdy ty gumy naskladní , byly opět uklizeny do skladu . Po.sra.ný těžký 19" :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak tady za celou zimu nebylo tolik sněhu naráz jako teď když jsem se probral. Naštěstí opatření kvůli ku.vaviru takže nikam nemusím tak si asi ještě lehnu a vstanu až bude jaro😀.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...