Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR


OK406

Recommended Posts

Pravda pravda.. Ale pozor, spatřil jsem dnes v Praze i sypač!! Akorát že v Blance :D Jinak na Praze je krásně znát jak se to mění podle výšky, v Malešicích sníh jakž takž i na silnici, u Vltavy v podstatě nic a na Petřinách úplná kalamita :D Jel jsem předpisově a připadal jsem si jak závodník, málokdo si totiž troufnul jet víc jak 30, přitom to bylo úplně v klidu.. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já potkal 3 sypače vyjíždět v Jinonicích a na Spojovací dva. co jeli asi doplnit do centrály služeb. Jinak šok, v Blance 70, to se tam po ránu moc nevidí. 

Je fakt, u nás na kopci v Butovicích 10cm, sněhu i na silnicích dost, na Povltavský po výjezdu z Blanky skoro suchá silnice a jen poprašek, na parkovišti v práci máme sotva centimetr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Pacho69 napsal:

já potkal 3 sypače vyjíždět v Jinonicích a na Spojovací dva. co jeli asi doplnit do centrály služeb. Jinak šok, v Blance 70, to se tam po ránu moc nevidí. 

Je fakt, u nás na kopci v Butovicích 10cm, sněhu i na silnicích dost, na Povltavský po výjezdu z Blanky skoro suchá silnice a jen poprašek, na parkovišti v práci máme sotva centimetr.

Večer taky 70. Asi zapomněli zapnout buzeracni zbytečnou padesátku 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas  na SK Trnava je misto silnice zrcadlo. V noci roztalo, nad ranem peeekne prituhlo [minus 4]  A tak jsem se doklouzal na psrkoviste k a autu, zamyslel se a zase odesel do tepla.  Sypace maj zrejme jeste prazniny, tak pockam, snad ne az do jara!

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes nechal Pažouta v garáži a služebák na parkovišti... Ale chodníky klouzaly už večer, když jsem šel dom. Dnes samozřejmě taky. Trochu mrzne, ale zase hezky svítí slunce, tedy zatím, než dojde ta chumelenice ze severozápadu. Třeba to zpomalí i tu rozdováděnou Blanku :aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera na noc cesta do Jablonce a nevím co tam ten mladej šašek v zastupitelstvu vyvádí. Jestli tohle je sněhová kalamita, tak se tam asi přistěhoval ze středomoří :roll 
Místní s přehledem a v naprostém klidu úplně normálně fungují. Zažili tam mnohem horší přívaly sněhu, které se obešly bez poplašných zpráv v TV.

WP_20190110_22_19_13_Pro.jpg

WP_20190110_22_13_57_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se vyhlásí kalamitní stav, nemusí se dodržovat plán zimni údržby a její posloupnost.

Dnes je vážně krásný zimní den. Od soboty první den, co nesněží a nebo alespoň neproletuje sníh. 

 

IMG_20190111_130455.jpg

IMG_20190111_130440.jpg

IMG_20190111_131819.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...