Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR


OK406

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Tak co vichřice u vás ? Já se teď projel kus po Praze, no moc pěkný. Všude hromady vyfoukaného listí z parků apod., popadané větve ... Bojíme se trochu vylézt ven a je to tu už cca od 06 od rána (nového času). Mě to teda vzbudilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera v Rymarove na hrbitove 0°C a poletoval snih - pak se oteplilo a jen prselo
dnes tam prej fouka a snezi
v Koline fouka jako krava - pulka bez proudu - nastesti sem na te funkcni strane :P
snad to do zitra polevi - jinac nevi jak s tou moji obludou dojedu do prace - kdyz me to odfoukne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Liberci na firmě nám vítr urval světlíky na střeše a natekla voda prý jen do skladu materiálu a výrobní linky jsou v pohodě...

Před chvílí borci z Čezu zprovoznili el. vedení a v Novém Městě pod Smrkem o5 funguje po 5ti hodinách elektřina :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás to odkrylo dřevo, plachty jsem natahal zpátky, na zahradu nám spadla velká větev z lípy. U sousedu přes silnici to vzalo plech z komína. Elektřina u nás nejde od osmi ráno. U tchánových naštěstí jo. Tak jsme byli na oběd u nich. Víc mě spíš děsí voda. Pod vesnicí do Žamberka už voda byla na loukách a blížila se k silnici.

 

Edit: Tak už nejde elektrika ani v Žamberku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak situace ve stare pace...... na zahrade je voda, takze baleni auta vc. noseni deti do auta probihalo v sandalech,  v okoli chalupy  jinak popadane vetve, ale cestou jsme videli uz pekne zvedly potok, takze sousedi na druhe strane silnice se maj na co tesit. Oni to maj tak uz jen 50 cisel a bude vylito, my jsme jeste v klidu.

Cesta z chalupy pres Syrenov - nekolikrat jsme zastavili a odklizeli vetve a bordel ze siílnice a klepali se, at nic nespadne na deti v aute. Cestou spousta popadanych stromu pred jicinem jsme volali HZS, protoze tam spadl strom pres silnici a dalo se projet max osobakem, dodavka uz ne. U Jicina klid, krom toho mrtveho cloveka u stadionu...... :(. Pak cesta po hlavnich silnicich smer MB docela ok, od MB na D10 smer PHA jsme stali dvakrat, jednou skoro hned u stromu co odrezavali hasici a pak jeste jednou asi jako 15. auto...... Cesta dve hodiny...... ale co delat, nechtel jsem cekat na odpoledni kolony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...