Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Test a čištění diesel vstřikovačů SIEMENS?


Charlie 1

Recommended Posts

Obrali mne o 11 litru za vstriky na koncerna ktere jsem myslel ze umi udelat

A kluka predemnou o 16 litru.

Porad tvrdi u kazde sady ze jsou vsechny ok.

A pokud nejsou tak zacnou je delat a je se vstrikama po nich.

TP spol uz bohuzel taky zalhalo a pripravili mne o 6 kusu vstriku na 1,6 hdi kde tvrdili ze jsou spatne a nebyli.Samozrejme je zrepasovali.

uz je mi spatne z firem tady.

A proto posilam vstriky do DE za skvele ceny a rychlost je stejna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja delam treba dve sady v tydnu a trvam proste na kvalite tak proto jsem se rozhodl pro nemce.

Probiha to tak ze se vyndaji vstriky a teta ktera bydli v de tady za rohem to bere a posila primo z DE do DE takze lepsi peniz za postu a kvalita uplne jinde.

Cenma je stejna jako v TP akorat vim ze kdyz mam vstrik dobry a staci procistit tak mi ho zbytecne nezrepasuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s TP kladno mam nie moc dobre skusenosti, pristup sice seriozny ale na druhej strane spekuluju. Ked som im zaslal moje vstreky tak mi bolo povedane ze su vsetky total nanic a treba repas. s cim som suhlasil avsak ked doslo na to oznamili mi ze nemaju nahradne diely na ich opravu a je treba cakat vyse mesiaca na to kym v centralnom sklade budu nove a oni ich od nich odoberu- tie ND. S cim som nesuhlasil a poprosil ich o spatne zaslanie a siel som do firmy ktoru som mal osvedcenu. medzi tym vsak pani mi o 3 dni volai s tym ze maju pre mna riesenie ze stiahnu nejake vstrekovace z anglicka ( samozrejme za podstatne vacsi peniaz) a su schopny mi ich zaslat. S cim som takisto nesuhlasil, ale akokeby nestacilo cela ich vychcanost tkvela v tom ze aj napriek tomu ze som ich poprosil aby mi zaslali co najrychlejsie tie moje vstreky tak oni otalali dalsie 3 dni s tym a kalkulovali ako zo mna vytiahnut peniaze a ked som im na to prisiel tak sa vyhovarali najprv na to ze im nesla elektrika a ked uz nebolo vychodiska tak ze uzavreli im v Kladne postu.... no cosi neuveritelne....

Ked mozem odporucit tak jednoznacne EKOCAR Namestovo, pan ktory to robi jednoznacne vie o com rozprava a vie co robi, dovolil mi byt pri testovani mojich vstrekov rovnako ako aj pri ich repase a naslednej skuske, co si velmi cenim ( kedze to je dneska zrejme velka vynimka) a taktiez ked po repase neboli vstreky dobre a autom trhalo na co ma aj upozornil ze ten repas nemusi vyjst vzhladom k stavu vstrekovacov, tak mi ich vzal a doplacal som minimalny rozdiel za nove. Cize suma sumarum som obisiel velmi dobre a za neskutocne slusnu cenu vzhladom k tomu ze islo o vstreky DELPHI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...