Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Test a čištění diesel vstřikovačů SIEMENS?


Charlie 1

Recommended Posts

Je divne ze Marcelovi to udelali ok.

Ale to je fuk.

Ono je obecne znamo ze Frantic lita od mechanika k mechanikovi a ve finale nevi kde se vybrecet :D

Jinak je pravda ze v TP spolu delali komplet rekonstrukci masin a nabirali hodne lidi.

Zvedli ceny...........mozna snizili kvalitu...........byli skveli ale od noveho roku zadna slava s nima.

Ne moc extra komunikace a sluzby uz nejsou co byvali.

[upravil dne 15/3/13 22:09 od straki007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja neviem kam sa vyplakat? to snad nemyslis vazne clovece. Ja mam mechanika jedneho a toho isteho uz niekolko rokov, len dodavatelia su rozni a bohuzial nie vzdy su spolahlivi. A ta poznamka ze auto funguje tak ako funguje to berem s nadhladom pretoze sam si si nevedel rady s nim...takze tieto poznamky si radsej nehaj pre seba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prepac ale s OT si zacal ty a nie JA.

Ja som napisal skusenost s TP kladno a ty si tu zo mna spravil vola ktory sa vyplakuva ludom na ramenach koli svojmu autu. Si tu na tomto fore s tym ze chces pomahat, aspon tak sa to traduje, dovolil som si ta o to poziadat a zdoverit sa ti so svojimi problemami, namiesto tvojho riesenia problemu nasledovalo stiahnutie sa a teraz si vyblafol s tym ze asi si vedel preco to robis... fakt originalne.

Ale ok je to za nami, veci sa dali do poriadku, ale prosim ta nenavazaj sa do mna ked uz som ti proti srsti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...