Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

25. 5. 2013 - Měření výkonu vozů Praha 4 + restaurace Peugeot = REPORTÁŽ


MilanF1

Recommended Posts

Proběhla tu anketa, zda byste si nechali změřit výkon svých vozů. Tento minisraz uvádím v život. Vybral jsem květen, po výplatách ;). Svou přítomnost při této akci slíbil straki007.

Vše by se odehrávalo ve firmě Motor Art na válcové zkušebně http://mapy.cz/s/6WuJ. Výsledkem je graf výkonu na kolech, výkon motoru číselným údajem. Měří pouze vozy s pohonem jedné nápravy.

Ceny měření:

1 auto – do 40 minut – 600 Kč

1 auto – 60-80 minut – 800 Kč (při ladění na válcích se straki007)

Ceník je uveden na 1 auto, nikoli počet měření. V ceně za 600 Kč je možné provést 2-3 měření! Z toho plyne, že můžete zkoušet drobné úpravy, jako například zjistit, zda je lepší papírový nebo bavlněný vzduchový filtr. Pokud budete provádět časově náročnějších úpravy motoru, je nutné počítat s příplatkem 200 Kč.

Pro ty, kteří chtějí zároveň zvýšit výkon svých vozů, bude k dispozici straki007 (chiptuning pouze u naftových vozů). S ním se musíte dohodnout předem individuálně, včetně ceny za jeho služby. Je možné ladit přímo na válcích, například změřit před úpravou a po úpravě, pro Vás je vyčleněn časový fond 60-80 minut v závislosti na typu řídicí jednotky. Pokud byste cítili potřebu ladit déle, budete muset delší dobu na válcích uhradit.

Časový harmonogram:

Dopoledne: Vyhrazeno pro ladiče ve spolupráci se straki007

Odpoledne: Holé měření výkonu bez úprav – 1 měření lze jedno auto stihnout za 30 minut.

Rozpis měření:

Dopoledne je velmi zhruba v závislosti na časové náročnosti úprav – budu časy upravovat, aby přibližně odpovídaly realitě!

9:00 – 10:00 - MilanF1 (306)

10:00 – 11:00 - mk405 (306)

11:00 – 12:00 - sphire (406)

12:00 – 12:30 - Pe.Tr (207) Bez úprav od straki007

12:30 – 13:00 - KoldasT16 (205)

13:00 – 13:50 - Polední pauza

Odpoledne může být lehce upraveno, pokud budete chtít 2-3x měřit – oznamte mi to!

13:50 – 14:30 - John (406 coupé V6)

14:30 – 15:00 - PAJA106 (206)

15:00 – 15:30 - Schreek (407)

15:30 – 16:00 - JaraKara (307)

16:00 – 16:30 - vinorak (205 GTi)

16:30 – 17:00 - Pe.Tr (C8) 306-Kubík-S16

17:00 – 17:30 - mk405 (406 coupé V6)

17:30 – 18:10 - FIK (Xsara VTS) - Možná bude zkoušet 2 ŘJ

18:10 – 19:30 - masterjj (406 coupé V6) - Ladění na válcích

19:30 – 20:00 -

V případě menšího počtu ladičů na válcích, je možné obyčejné měření přesunout i na dopoledne, straki bude ale začínat vždy v 9:00.

Na měření výkonu mějte vůz v dobrém technickém stavu. Za poškození vozu kvůli špatnému stavu nebude zkušebna odpovědná. Mějte dostatečné množství paliva a také vhodné pneumatiky.

Doprovodný program od 10:00: JEN V PŘÍPADĚ DOBRÉHO POČASÍ, ZATÍM TO VYPADÁ NA DÉŠŤ ...

Abychom jenom netočili motory do maximálních otáček, bude na blízkém parkovišti doprovodný program - slalom a další automobilové aktivity, ve kterých hlavní roli bude hrát auto a jeho řidič. Vše samozřejmě pod dozorem stopek. Podle vybrané plochy bude rozhodnuto, zda bude probíhat třeba celodenní grilování.

Doprovodný program začne v 10:00 a bude probíhat až do odpoledne nebo dokud nás to bude bavit. Bude na tomto parkovišti: http://www.mapy.cz/s/6MOS

Peugeot restaurace od 18:00:

Večer od 18:00 utichnou motory našich Peugeotů a nacpeme do sebe Peugeotí baštu v Peugeot restauraci. Bude čas na rozbor grafů, pokec a také na vyhlášení výsledků z doprovodného programu. Samozřejmě mohou dorazit i ti, kteří se celodenní akce neúčastnili a chtějí posedět a pokecat.

Platba

Aby bylo možné vše řádně uspořádat, je nutné provést platbu předem. A to buď částku 600 Kč, nebo 800 Kč na klubový účet. Až po platbě je 100% rezervace času - nick v rozpisu bude zelený.

106206306/2010

VS: vaše ID

SS: 105

Lze dorazit i bez platby předem (dokonce i bez předchozího přihlášení), ale nelze vám zaručit volné místo na válcích!

Je necelý týden do konání tohoto srazu, pro nově přihlášené platí, že platbu uskuteční na místě v hotovosti. :papa

V tomto vlákně komentujte a hlaste se na sraz. Pokud chcete provést úpravy jednotek, kontaktujte nejdříve strakiho. Je naprosto nezbytné, aby straki během své přítomnosti byl neustále zaměstnán (nesmí být na válcích někdo, kdo nežádá od něj služby), proto má vyhraněn dopolední blok.

Přihlášení jen na doprovodný program a do Peugeot restaurace:

ChouLu

SV24

KubikS16

Mopař /jen restaurace/

Pechy

OBĚD V PEUGEOT RESTAURACI - NAHLASTE MI PŘEDEM, CO BUDETE KONZUMOVAT.

Cena každého jídla 95 Kč:

Hovězí guláš s houskovým knedlíkem

Spaghetti alla Carbonara s parmazánem

Smažený kuřecí řízek s citrónem

--a) Vařené brambory

--b) Domácí bramborová kaše

--c) Šťouchané brambory s cibulkou

5975977564_92701189_o2.jpg

[upravil dne 27/5/13 16:12 od MilanF1]

post-15148-1410963149387_thumb.jpg

[upravil dne 23/6/13 08:14 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měření určo ne, ale podívat se možná přijedu juknout.

Že bych to navrhnul bráchovi, který tvrdí, že jeho 406 TD je slabší než předchozí 405 D? :D Ale jak bráchu znám, tak si radši zvykne, než aby pustil 600,- Kč. Mimoto měření výkonu u starýho dieselu mi přijde hodně riskantní .....

[upravil dne 16/3/2013 06:59 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem uvažoval, i Milanovi SZ psal , že bych se stavil a to na domluvu se strakim asi rovnou na chip. Jenže ten termín mi extrémně nevyhovuje, páč budeme akurát zrovna asi klepat na dveře porodnice... Takže asi beze mne :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veverka: To mě mrzí, ale takový byl zvolen termín. Červen jsem nechtěl, kvůli Mobyho srazu, který má příbuznou tématiku. Možná se stane, že sobotu budeš moci přijet a bude volný termín na válcích, nebude problém tě tam zařadit. Možná by se kvůli tobě i Straki zdržel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečekal jsem přílišný zájem v úvodních dnech, ale zatím se přihlásil jen Pe.Tr. :o To všichni jednáte se Strakim? :D Nebo Vám cena za měření přijde vysoká? :myslim

Edit: Možná je to tím, že není jistý doprovodný program ...:mad:

[upravil dne 18/3/13 20:24 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...