Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

25. 5. 2013 - Měření výkonu vozů Praha 4 + restaurace Peugeot = REPORTÁŽ


MilanF1

Recommended Posts

Vinorak: Takové ID nemáme. Dokonce jsem tě nenašel ani v seznamu členů na klubu. Budeš tedy nejspíše registrován jen na foru. :myslim

O platbě s VS 7995 vím, dojde ke správnému spárování ;)

jo tim to asi bude :myslim pro jistotu jsem tam do zprávy pro příjemce napsal VINORAK :D a jelikož se to posunulo, mohl bych požádat taky o přesun o jeden termín dřív ? tedy 16:00 až 16:30 ?

[upravil dne 22.4.2013 20:43 od vinorak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač se na první pohled může zdát, že rozpis je téměř plně obsazen, neznamená to, že se nemůže přihlásit. 100% rezervace času je až po přijetí platby na klubový účet (zeleně zbarvený nick)!

I kdyby byly termíny plné, není nic ztraceno, vždy se s tím dá něco vymyslet - například já vůbec nemusím na válce, případně zkušebna může měřit i po 18:00 :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen sem do tématu píši že se určitě zůčastním (zatím jsem řešil jen po SZ se strakim a s milanem)

Jen mám takový dotaz, měření na válci je někde v michli (viz mapa) a doprovodný program (slalom..) je na parkovišti na zahradním městě? Pochopil jsem to správně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr: 600 Kč, vejdeš se do 40 minut :papa Upravím tvůj čas na válcích, aby to bylo jasné ;) Snad nebude moc ladičů, abys mohl s C8 dopoledne :D

sphire: Ano, měření v Michli a další program na zahradním městě, je to od sebe asi 5 km. Vhodnou plochu blíže ke zkušebně jsem nenašel.

[upravil dne 23/4/13 20:25 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prvního příspěvku jsem doplnil v tabulce rozpis, co se v den srazu bude dít. Je to především pro ty, kteří chtějí dorazit jen na část programu a nechtějí se prodírat velkým množstvím textu.

post-15148-14109630911713_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommy002: Ne, cena je za jedno auto, tudíž 2x600 Kč. Je to kvůli časové náročnosti - než se auto přikurtuje atd.

S každým autem můžeš měřit vícekrát a pořád bude cena 600 Kč za auto. :papa

Schreek: OK, odpoledne to je jednoduché, ted tam je volný jeden termín :D Dávám tě na 15:00 - 15:30.

Přidám ještě další termíny - pozdější, jelikož zkušebna pro nás bude mít otevřeno i po 18:00 :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...