Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

25. 5. 2013 - Měření výkonu vozů Praha 4 + restaurace Peugeot = REPORTÁŽ


MilanF1

Recommended Posts

Driver: Ano, můžeš odpoledne. Jen případně upravím časy tak, abys tam měl 40 minut.

Pokud chcete 2-3 měření bez úprav od strakiho, pro vás je odpoledne. Více měření mi nahlašte a já vám zvýším časový fond, tudíž nebude to čistě po půl hodinách. To znamená, že když někdo nahlásí určitý čas, může se mu lehce změnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr má pravdu. Lidi hlaste se! Já to nechci odpískat, zrovna jednám o pronájmu plochy na doprovodný program a samozřejmě to nebude zadarmo. Před podpisem smlouvy bych rád měl jistotu, že opravdu pojedeme brzdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím tu není od Vás zájem o tuto akci. Abych mohl zajistit zkušebnu a parkoviště na doprovodný program, musím si být do 28. 4. 2013 jistý, že akce se uskuteční. Pokud nebude k tomuto dni dostatečný počet přihlášených včetně plateb na účtu klubu, akci ruším!

Samozřejmě pokud se akce zruší, peníze Vám budou vráceny.

PS: Doprovodná akce bude probíhat na tomto parkovišti: http://www.mapy.cz/s/6MOS Je to nedaleko Peugeot restaurace. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...