Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

barevný display-nedrží nastavení.


petrhrt

Recommended Posts

Ahoj chlapi,

měl bych dotaz.Koupil jsem 407čku a má nad rádiem barevný display místo původního oranžového.

Bohužel má problém,že nedrží datum a čas a nastavení display.

Když jsem vyndal rádio, tak jsem našel jeden plusový drát,který by připojen do zapalovače a při zapnutí klíčku display se zapne.Ovšem tento jedíný drát zároveň drží jako by paměť display.Domnívám se,že by měl být ještě jeden,který je trvale připojen na plus a drží nastavení display.

Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

myslíš malý barevný displej a RD4 rádio? To vypadá na podobný problém, co mám jáMy máme čerstvě 407 sw rv.2005 s rádiem RD4 bez podpory MP3. Koupil jsem přes eBay malý barevný displej a prohodil za vadný oranžový. Včera jsem byl u HonzyZ a za boha to nešlo nakonfigurovat, diagnostika displej vidí, šlo změnit jazyk a otestovat obrazovku, ale odmítá uložit nastavení uživatelských funkcí a displej \"nevidí\" ovládání na rádiu, takže při odpojení od diag. jen bliká a ukazuje čas, který nejde nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně jsi to tipnul...mám RD4 a barevný display....přišli jste na nějaké řešení.. ??

Pokud je plus trvale připojen,tak to nastavení drží,ale po odpojení spadne...to musí mít nějaké řešení...

diag mi píše chybí plus napětí na hodinách - trvale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobne sa to chová aj u mňa, len s tým rozdielom že keď sa odpojí od diagnostiky tak displej bliká a je potrebné nastaviť čas a dátum, ostatné nastavenia sú OK. Na diagnostike to Přemovi aj iným vyhodilo roblém s ukostrením alebo napájaním, niečo takého zatiaľ som to nieriešil. Inak bežne funguje a v pameti zostáva aj čas a dátum, robí to len pri odpojení diagnostiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honzo ja viem... :-)

bezna prevadzka myslim behanie po meste, parkovanie do toho spada aj vypnutie motora, nocneparkovanie atd...

tak som to myslel vseobecne.

reagoval som na judesa lebo to zacal spajat s pripojenim na diag...

ale inak pohoda.

musi rozobrat a kuknut konektor. uz som sa stetol s nazorom co niekto tvrdil ze treba pri vymene displaya vycvaknut jeden drat... osobne som toto u jedneho zazil. som kukal jak puk.

tak reku ci neni aj zadavatel temy obetou.

kde na toto kto chodi... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marceli, no právě, včera jsem řešil ten barevný displej a je to zvláštní. Zapojení by mělo být stejné. Ve schématech nic jiného není. Jedině co je možné, že u auta r.v. z počátku 2005 bude BSI, která nebude podporovat barevný displej. Pokud vím, tady na fóru je několik členů co mají malý barevný displej, ale myslím, že všichni mají novější auta. V tom bude asi nejspíš problém. Jedině, jak píšeš, jestli se nemusí udělat úprava v zapojení konektoru. To jsem ale nikde nenašel. Ono tam toho moc není, napájení, kostra, a dva vodiče datovka:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...