Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena autoradia vs. Hi-Lo prevodnik


duricek

Recommended Posts

Caute borci.

Nemate niekto realnu skusenost co sa tyka kvality Hi-Lo prevodnikov na pripojenie externych zosilovacov?

Mam radio RD4 a ako vsetci vieme nejde tam prirobit RCA vystupy.

Takze pripadaju do uvahy jedine vymena radia alebo dat tam prevodniky. Vymenu radia nechcem moc riesit koli celkovemu \"povodnemu dizajnu\" interieru a samozrejme dialkovemu na volante a displayu.

Mate niekto realne porovnanie zvuku s povodnym radiom a prevodnikom a vymenenym aftermarket radiom povedzme v triede do 200 ci 300€?

V 407 som pouzival prevodnik ale iba na subwoofery a tam bola kvalita v pohode. Nemam skusenost ako to bude fungovat pri zapojeni komponentnych repro cez zosik. Resp fungovat to bude ale ako na tom bude kvalita zvuku.

Dik za kazdu radu :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnani nemam, ale existujou zesilovace pro pripojeni primo z reprosvorek. Tento prevodnik maji uz primo v sobe.

Napriklad Alpine MRX-V60

Jojo to viem. Ale zosik uz je objednany.

Ale na basak dam asi carpower ktory som mal v druhom aute, ten bude postacovat a na predne repro kupim nejaksy kvalitnejsi aktivny napr http://www.ahifi.cz/helix-aac.html . Na ten som cital dobre recenzie.

Lebo idealne by bolo dat http://www.ahifi.cz/helix-afc.html ale tak to asi nikto nezaplati :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...