Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tv a internet


oni

Recommended Posts

mam takovy dotaz. mam doma tv lg lm615s, ktera nepodporuje internet, ze zadu je sice konektor na lan, pokud do nej pripojim kabel, co si se neco pripoji, ale nic se nedeje. je nejaka moznost dostat do teto tv internet? wifi ci kabelem. daj se pry koupit treba domaci kina s prehravacem, ktery podporujou internet. pokud by byla levnejsi varianta, jsem s ni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co jste tady poslali nejsou jen jakoby wifi adaptery? myslel jsem neco takoveho http://multimedialni-centra.heureka.cz/lg-sp520/specifikace/#section ale pokud ty vase odkazy do me televize dostane internet a plnohondotnej prohlizec, tak pak ano.

Myslel jsi něco co by bylo dražší a méně vybavené? Tak to jó :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tv jsem celou prolezl, ale nic nikde. k cemu je tedy vstup ci vystup lan? dle meho me nezbyde nic jineho nez koupit to co jsem daval do odkazu ne? akorat bych byl rad, aby to bylo nejak synchronizovano a byl jeden ovladac, pokud by to bylo i s kinem, nezlobil bych se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tv jsem celou prolezl, ale nic nikde. k cemu je tedy vstup ci vystup lan? dle meho me nezbyde nic jineho nez koupit to co jsem daval do odkazu ne? akorat bych byl rad, aby to bylo nejak synchronizovano a byl jeden ovladac, pokud by to bylo i s kinem, nezlobil bych se.

umi DLNA... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

covece to se mi zacina moc libit a predpokladam ze se to da ovladat pres chytrej telefon? jeste dotaz, da se na to nahravat nebo nejak neco ukladat? u nas jsem to nasel napr zde https://www.alza.cz/rikomagic-mk802-iii-s-8gb-bluetooth-d379992.htm?kampan=adw1_kabely_dsa-kabely-produkty&gclid=CNCR4tyR_bUCFYLwzAodjwIALA ale je to drazsi nez z us. z us to vyjde celkove na kolik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...