Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206HDI 1.4


Klokan22

Recommended Posts

Cauko mam peugeota 206 1.4HDI a mam taki problem ze je strasne lenive problem stoho dostat 90 EGR zaslepene odpojene na diagnostike bez zavad turbo virepasovane z vifuku sa dimi normalne ked skusma drzat tu kratku hadicu gumennu co ide z turba do sania tak ju udrzim v pohode zmacknutu pozeral som cci to niekde nefuci ale nikde nic nemozem najst. A ked odpojim hadicu z turba a zapcham ju rukov co tlaci turbo do sani tak v pohode ten tlak udrzim a nemalo bi to tlacit tak ze to pretlaci moju silu ???Uz som zufai nevie niekdo poradit ???:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak 1.4 nema lopatki a jedine co tam je pottlakom ovladane tak je EGR ktore je zaslepene a odstavene.Dneska som to rozhadzal vzduch potrubie vsetko ok druha vaha vzduchu aj tak to stale neslo tak som rozobrl vifuk potrubie ci funguje turbo a ci je dovreti optok vifuk plinov.A kukam na katak a akosi divni stuchnem donho srobovakom a on sa toci :o co to tak zistujem a je v prdeli zajtra rano ho idme vibuchat von kaslem nan dufma ze to bolo v nom a pojde to ako raketa :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...