Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čerpadlo benzínu P806


WES

Recommended Posts

Včera ráno jsem nenastartoval. Když zapnu zapalování zacvakají relátka, ale podávací čerpadlo nejede. Asi je to čerpadlem, ale nevím kde je a jak se k němu dostat. Nemáte někdo s ním nějakou zkušenost, nebo nějaké foto jeho umístění ? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

ahoj,

mno tak čerpadlo je bohužel v nádrži a přístup k němu jen po sundání nádrže z auta ..... určitě bych předem vyzkoušel relátka, sice můžou cvakat, ale nemusí spínat

pokud je vadné čerpadlo, tak většinou se kupuje nové do nádrže, to moje stálo 7 kkč a borci v servisu to dělali na třikrát (poprvé skřípli těsnění, takže při plné tekl benzín ven, podruhé ohnuli držák plováku a ukazoval špatně palivoměr až jsem zůstal stát na dálnici ... :bojim mno a potřetí jsem tuto závadu chtěl odstranit, což se jim úplně nepovedlo, takže mám rafiku posunutou tak o čtvrtku nádrže .....

dle zkušených servisáků lze namontovat na potrubí u nádrže čerpadlo venkovní, je to nejjednodušší a funguje,jen pohlídat tlakování, tuším 3 bary ....

asi tak moje zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...