Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řazení jde přes zuby na 3stupeň


pre.vit

Recommended Posts

Ahoj, máme (další:() problém s tím naším modrým bleskem. Při přeřadění na 3stupeň to jde vždy přes zuby, nepomáhá meziplyn, 2x zmáčknout spojku atp. Jen když je auto studené, tak to chvilku šlo normálně, ale teď to začíná dělat i u studeného auta.

Říkám si, kdyby to byl synchron, tak s meziplynem by to nemělo jít přes zuby. Kdyby to bylo málo oleje, tak předpokládám, že by to dělalo na všech pěti stupních. Poradí někdo, než s tím půjdem do servisu, aby nás zbytečně nenatáhli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Já jsem totiž koupil jinou, s tím samým kódem (BE4S/5). A když jsme to dovezli do Peugeotu, tak tam zjistili, že ty převodovky nejsou stejné - naše měla hydraulické ovládání, ta \"nová\" mechanické a ještě nějaké rozdíly. Prý se na to podívali a je tam ještě nějaký další kód, který není ani v serviceboxu - naše má 20DM37 a ty druhá měla 20DM16.

Po téhle zkušenosti se mi už nechtělo to tam zase nahodit zpátky a hledat znovu s tím, že bychom zaplatili 2,5tis. Kč za sundání/nandání převodovky a doufali, že ta další by snad už byla kompatibilní.

P.S. Ten samý problém jsem měl se škrtící klapkou. Podle kódu motoru tam patřila nějaká, tu jsem za 2,5tis. koupil a pak zjistil, že tam nepasuje a že tam musí být jiná. Francouzi jsou prostě divní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...