Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Který držák mobilu vybrat?


lape

Recommended Posts

Ahoj.Vybírám držák mobilu do auta a rozhoduji se mezi HAICOMem a CELLY Flex 5,případne flex 8,ale u toho už se mě zdá být ten krk zbytečně dlouhý(32cm)abych to neměl v půlce auta :)Ten HAICOM je přímo na můj mobil Ace 2,CELLY je univerzál.Má někdo zkušenosti s těmito držáky?Jak jsou na tom s kvalitou a výdrží?Abych s ním párkrát nepohnul a on se nerozpadl.A ještě jestli by někdo věděl,jestli u toho flex5 ta levá packa namačká tlačítko regulaci hlasitosti.

http://www.mobilni-prislusenstvi.cz/p/haicom-flexibilni-rameno-s-prisavkou-drzak-pro-samsung-galaxy-ace2/

http://www.mobilni-prislusenstvi.cz/p/univerzalni-drzak-celly-flex5-pro-pda-a-mobilni-telefony/

[upravil dne 14.3.2013 09:58 AM od lape]

[upravil dne 14.3.2013 10:28 AM od lape]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak jsem vzal ten Haicom a musím bohužel konstatovat,že to byla hodně velká chyba.Je to držák DoDo(dodělej doma).Vanička na mobil moc těsná.Na šířku je to OK,ale na hloubku telefonu ne,takže by byl po pár zasunutích odřený na hranách.Jehlový pilník a pár tahů to spravilo.Další problém je moc krátké rameno,takže mobil nejde zasunout pokud je držák vertikálně,musí se natočit horizontálně a pak zasunout mobil a to ještě musím oddělat horní klipsu,která má mobil držet shora,protože s ní ho nedám do vertikální polohy,ale to je ten nejmenší problém,mobil drží dost pevně i bez ní.Ve Škodě 120 by zřejmě problém nebyl,páč ta má sklo víc kolmé,ale v žádném jiném autě to vzhledem k šikmému čelnímu sklu nejde.No a nejhorší jsou neuvěřitelné vůle v kloubech.Jak se tam dá mobil,tak to lítá cca 5 mm na všechny strany a vzhledem ke krátkému ramenu se vám mobil,pokud je ve vertikální poloze krásně omlátí o sklo.Takže Haicom už nikdy.Holt chybama se člověk učí.

[upravil dne 31.3.2013 09:53 AM od lape]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo je to na můj typ mobilu.Mobil v něm sedí,akorát šel až moc natěsno.Pilování nikdo nepozná bylo to pár tahů jemným jehlovým pilníkem.Největší průser je krátké rameno a vůle v kloubech.Bez mobilu to tak poznat není,ale jak se tam dá mobil a zatíží ho tak to lítá,ale uvidím co za jízdy.Zkoušel jsem to jen rukou.Teprve dnes jsem to dal do auta abych to otestoval i když už to mám doma delší dobu,ale vzhledem k tomu že nám na Jižní Moravě opět dost sněží a silničáři jou zaskočeni,tak jsem auto ani nevytahoval a nevím co to dělá za jízdy.No nic aspoň pro příště vím,jaké značce se obloukem vyhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...