Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

recyklace / výkup ojetých pneumatik


ArmyDOG

Recommended Posts

u nas taky neberou zadarmo. 2 asi 10 let stare zimni gumy 3mm jsem prodal korenovy co prodava jete gumy za 50kč. A 2 letni 2mm se me podarilo udat korenum co delaji u nas rekonstrukci panelaku rikali ze to prej vyhodi :D kazdopadne jeste mam nejake na vyhozeni na chalupe a taky nevim kam s tim. Do skarpy urcite ne! Mozna zkusim donest do Tesca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud kupuješ nové, je prodejec povinnen ve stejném počtu a (rozměru!) odebrat staré pneu když jej o to požádáš.

Jinak zkus Bestdrive, po domluvě jsem jim tam jeden tejden dal 4 a druhej taky 4 a zadarmo. Ve sběrném dvoře chtěli 30Kč/ks ;)

EDIT: jeste si vzpomínám, že hasiči o ně měli taky zájem ;)

[upravil dne 14/3/13 13:20 od ChouLu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud kupuješ tak stejný počet vzít prodávající musí.

Pokud se týká sběrného dvora tak to záleží jak to má kdo místně udělané, ale nejčastěji jsem se setkal s tím že to místním berou zdarma. Zpoplatněné to naopak bývá pro podnikatelské subjekty. Nicméně to záleží pouze na tom kdo je zřizovatel a jak si to upraví. U nás je možné zdarma odevzdat vše a v jakémkoliv množství. Nicméně třeba v Praze jsme se setkal s poplatkem 25,- za kus (tuším Pražské služby nebo Komwag). Ale nejsem si jistý jeslti to bylo jen pro přespolní nebo i pro místní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás zberné dvory za to nechcú nič ... Len sa tam pneu nechajú a hotovo.

Posledné roky som však toto nikdy neriešil. Keď majú pneu 3 mm a menej, hodím ich na net, s cenovkou 10 Eur za 4 kusy :D A vzdy sa predajú ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...