Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cena P 307


lamancha

Recommended Posts

Ahoj,

Chystam se prodat sveho Pazouta, P 307Break, 2.0HDi,79KW, 12/2003 prvni majitel, koupeno a 3 roky provozovano v Holandsku.

Celkem slusny stav, vymeneny setrvak, spojka pred cca 10t. km, vstriky a turbo bez viditelnych a citelnych zavad, tlumice cca 40t. nazpatek, tazne zarizeni, aut. klima, ALE 330tis. najeto.

Je to vubec prodejne:myslim? Jakou cenu bych si asi tak mohl rict:roker?

Rady hod to ze skaly sim nepotrebuji:aut

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to že je to v inzerátu neznamená, že je to prodejné a už vůbec ne že je realistická cena.

Prodejné to bude velmi špatně, koupí to jen ten kdo ví o co jde, to jsou třeba lidi tady na klubu. Podmínkou je, že auto je v dobrém stavu, udržované a má prostě hodně najeto. Nicméně cena bude dost nízká, takové auto je lepší dojezdit, nebo předat někde v rodině a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávej to do bazaru, nebo dopadneš jako já s 607: zachovalé auto s 400 t. jsem prodal levně a později stálo v bazaru stočené za mnohem vyšší cenu - já jsem ho šetřil jako oko v hlavě a někdo si namastil kapsu.

Dojezdit v rodině, anebo prodat známému. Cena nebude vysoká, snad 40 t. Kč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, nahoď zhruba svou představu a přihoď foto a možná se někdo chytí tady. Dal bych to do inzerce a přidal vlákno k autu, aby se případný kupující podíval, jak ses o něj staral. Má sice hodně najeto, ale pokud je zachovalý a opečovávaný, tak by mělo ještě nějakou stovku zvládnout. Ale počítej s tím, že kdybys ho chtěl udat kdekoli jinde, tak dostaněš směšnou sumu, protože koupit od někoho neznámýho turbodiesel s 300K je prostě pro kupujícího velkej risk. A v bazaru bys dopadl přesně jak píše P607Olda. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik,

asi to udelam jak rikate, vypisu neco z udrzby, par fotek, nejdriv to asi nabidnu tady, ne ze bych byl svaty, ale jsem tady se stejnym autem par let, tak si kazdy muze vyhledat co jsem mel s autem za patalie , no a podle prispevku, co jsem za gaunera :aut

Do rodiny ho davat nema cenu, bud maji svoje auto, nebo maji sluzebni, nebo by stejne ohrnovali rypak, ze chci urcite moc atd.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz ho mam doma, ale bojim se to napsat, at se na me tady nenastvou :-)

Vahal jsem nad 5008, ale nakonec vyhral Ford C-Max Grand 2.0, 140k.(to jou ty posuvne dvere a 7mist) Subjektivne lepe sedi, lepe tlumi nerovnosti, ale kratsi sedak nez u P. a nema takovy ten zatah odspoda jak u 307, no uvidime jak to bude se spotrebou a poruchovosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedokážu kvantifikovat prodejní částku, ale kolik HDiček dneska nemá přes 300 tkm? Bude jich hodně, ale o to víc jich na tachecu má 150 tkm :D. Já mám 290 tkm a prostě se dojezdí v rodině. Jak už ti tu radili, nasaď cenu a postupně snižuj, každá věc má svého kupce ;)

Ke koupi jiného auta: Já bych těžko nesl jinou značku, nějak mi lev přirostl k srdci, Forda nemohu ani cítit ... nicméně pokud je prostě lepší, plně chápu, že z objektivních důvodů vyhrál. Já bych se asi objektivně nerozhodl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke koupi jiného auta: Já bych těžko nesl jinou značku, nějak mi lev přirostl k srdci, Forda nemohu ani cítit ... nicméně pokud je prostě lepší, plně chápu, že z objektivních důvodů vyhrál. Já bych se asi objektivně nerozhodl :D

Toto ma celkom fascinuje :D Ako moze niekto nieco taketo tvrdit ... Dobre, možno by som to zobral pri ferrari :D Ale takto ?

V každom prípade, takých rečí je na rôznych kluboch veľa, potom sa raz odvezú v lepšom aute, inej značky, za rozumné prachy, a je po \"láske\" k levovi :D

Auto majú slúžiť svojemu majitelovi, nie on im. A určite by som nerobil ustupky, zo svojich požiadaviek, len preto, aby som mal leva v znaku ... To už by som bol ozaj hodný na psychiatriu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...