Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Race Driver GRID pojďmě si zajezdit


Háček

Recommended Posts

tak vás opět zdravím,

nedavno jsem po dlouhé pauze od ,,Gridů\'\' je opět stahl nainstaloval hodil češtinu a začal jezdit, napadlo mě jestli to tu někdo nemá, nebo by to nestahl nebo nesehnal a nešel semnou jezdit, dost bych si chtěl vyzkoušet např. Le man 24h ve vice lidech, proti počitači mě to nebaví.

Přidávám fotku mojeho oblíbeného vozítka :P

a odkaz na moje video na yt.com když sem poprve po dlouhe době driftoval :D

grid2013031221055204.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guči: tak ja bejvam doma až na večír po 6 tak to snad čas je ne ? :D jinak na skypu bych se domlouval na zavodech tam sem online hned jak přidu z prace..

lukaro: jop souhlasim, je to dobrá arkádosimulace, člověka to dokáže i zabavit na pár hodin :D , grafika krásná hratelnost super, ja to ted hraju na gamepadu takže si užívám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám návrh, kdo by chtěl hrat tak budeme hrát přes Game ranger, musím se stydět nemám originálku takže mi online nejede) ale na game rangeru by to mělo jít normalně, pokud by to nešlo přes game ranger tak potom přes garenu .. hamachi je poslední dobou hodně komplikovaný nastavit :D

Tady je link na Game Rangera

http://www.gameranger.com/

postup:

stahnete gamerangera a proklikáte se až k registraci, je rychlá,zdarma a bezbolestná..

potom si mě přidejte do přatel (můj nick je Hacko)

poté pokud máte skype si mě přidejte do přatel fazole0071

až se tedy sejdeme např o víkendu ted pokud někdo má volno nakej den na par hodinek vyblbnutí se na le man okruhu tak mi písněte :)

[upravil dne 14/3/13 22:12 od Háček]

[upravil dne 14/3/13 22:12 od Háček]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak poslední aktuálnosti, Konečně jsme to s feelym zprovoznily, každopádně, kdo chce hrát musí mít verzi hry 1.3.0 a staženej Gameranger

tady videjko na začatek je vidět feelly jak se učí jezdit, sice už s rozmlacenym autem a ke konci krátká část z demoličního derby

a tady fotky z výsledkovejch tabulí

http://hakus.rajce.idnes.cz/PC

Já sem M CZ

Feelly je F Join

a Hurvajz je ... prostě R Hurvajz :D

[upravil dne 16/4/13 21:10 od Háček]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...