Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s přesměrováním


Guest MMMMM

Recommended Posts

Chlapy poradte kamos si stahl asi nejakeho trojskeho kone a presmerovalo ho to na drazsi volani,ma zaplatit 4500Kc. Co delat v takovemto pripade,musi to zaplatit nebo je nejaka dalsi moznost.Diyk za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Chlapy poradte kamos si stahl asi nejakeho trojskeho kone a presmerovalo ho to na drazsi volani,ma zaplatit 4500Kc. Co delat v takovemto pripade,musi to zaplatit nebo je nejaka dalsi moznost.Diyk za radu

4500Kč je ještě slušná částka - mohlo to být horší;)

Zaplatit, reklamovat (k ničemu), zablokovat volání na mezinárodní čísla, odvšivit PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle na mě taky zkoušeli s přesměrováním. Naštěstí jsem používal Connection meter a díky tomu jsem hned poznal, že se děje něco co nechci. Modem byl venkovní USB, takže hned jsem ho odpojil od PC a byl klid. Teď už mám bezdrát a tohle nehrozí. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení uživatelé windows,

upřímnou soustrast.

Když už to používáte, tak si zakažte mezinárodní volání.

A ruku na srdce: kolik z vás používá widle jako normální uživatel a ne jako administrator? Pokud by nikdo nesurfoval pod administratorem, tak by bylo minimálně o polovinu problémů tohodle druhu méně. Ale ono je to moc složitý...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude muset zaplatit...

A taky změnit styl připojení. Pokud ne, tak si zaplatit u telecomu zákaz volání na mezinárodní čísla...

Nainstalovat antivir, antispyware a zapnout firewall (pokud má XP+SP2 tak alespoň ten integrovaný), nebo jiný třeba Kerio, etc.

Já mám ADSL, takže nic neřeším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsou to kurvy ale vzhldem k tomu jak dlouho se o tom pise tak se divim ze se jeste nekdo chytil.

No kazdopadne uprimnou soustrast jsi o 4500 kc lehci.

Jinak windows pouzivam jako admin uz jen proto ze furt neco instaluju a podobne. ale mam Firewall kerio a aktualizace windows a nemam problem. Dobre taky byva nepouzivat Internet explorer ale treba Firefox nebo Operu to usetri dost problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...